Books: Architecture, Art

Number of items: 430

20295.

1 000 HUF

Enrico Crispolti: La pop art. Milano, 1966, Fratelli Fabbri Editori, 157+1 p. Olasz nyelven. 1. kiadás. Rendkívül izgalmas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20296.

1 000 HUF

20297.

1 000 HUF

Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. 1978, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20298.

900 HUF
2,44
2,81

Szabó György - Gyémánt László: Dialóg és monológ. Bp., 1995, DFC Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20299.

800 HUF

Képző- és Iparművészeti Szakközépiskola 1778-1978. M. Kiss Pál és Lyka Károly bevezetőivel. Bp., 1978, Képző- és Iparművészeti Lektorátus. Gazdag fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
20300.

700 HUF
1,90
2,19

Gubcsi Lajos: Istentelenül. DEDIKÁLT! Bp., 2003, GL-4 Kft. Harmadik kiadás. Kiadói műbőr-kötés, a borítón réz plakettel, átlátszó műanyag védőborítóban.
20301.

500 HUF
1,36
1,56

20302.

200 HUF
0,54
0,63

[Műszaki rajz] Hétvégi ház terve. Homlokzatrajz, oldalmetszet és alaprajzok. Méret: 1: 50. Simon Antal okleveles építész munkája. Aláírt, dátumbélyegzett, stencilezett másolat (1968). Budapest, 1968. Stencilezett tervmásolat. Mérete: 335x350 mm. Építészeti tervünk a késő 1960-as évek magánépítészeti formakincsébe avat be. A 25 négyzetméter alapterületű hétvégi ház lakóhelyiséggel, főzőfülkével és terasszal büszkélkedhetik, a tervező magában álló, bokrokkal körülvett, csapott tetejű, kéményes és ablakai révén napfényes nyaralót tervezett, amely azonban mellékhelyiségek híján huzamosabb tartózkodásra nem alkalmas. Tervünk a ház alaprajzát, keresztmetszeti rajzát, valamint valamennyi homlokzatának rajzát tartalmazza, egységesen 1:50 méretarányban. A terve alatt dátumbélyegzés, illetve a tervező megnevezése, feltételezhetően saját kézírásával. Építészeti tervünk tartalmazza az építész elérhetőségét is, telefonszáma azonban homályban marad. A tervlapon apró gyűrődés. Jó állapotú lap.
20303.

100 HUF
0,27
0,31

1938 A Magyar Iparművészet c. magazin 4 db száma
20304.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF