Number of items: 415

Wałbrzych dísztányér, polkát táncoló pár díszítésével, jelzett, d: 24,5 cm
12562.

1 600 HUF

Kaiser szecessziós stílusú biszkvit porcelán váza, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
12563.

3 000 HUF

12565.

2 000 HUF

12566.

2 800 HUF

Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
12567.

1 600 HUF

12568.

2 000 HUF

12569.

1 000 HUF

12570.

2 600 HUF
7,05

Aquincum modern váza, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
12571.

3 000 HUF

cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
12572.

1 800 HUF

Porcelán magyar címer, cca 3x2 cm
12573.

2 000 HUF

Alföldi Buda mintás korsó, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
12574.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF