Number of items: 415

cca 1900 Japán váza, jelzett, restaurált, m: 15 cm
12441.

4 000 HUF

Kalocsai porcelán 2 darab csésze alátéttel és egy cukortartó, jelzett, hibátlan.
12442.

4 000 HUF

Porcelán tigris, jelzés nélkül, hibátlan, h: 27 cm
12443.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900, 2 darab német gyermekjáték porcelán figura, m: 5 cm alatt
12444.

4 000 HUF

Olasz fedeles edény, jelzett, kis kopással, d: 23 cm, m: 16 cm
12445.

4 000 HUF

Díszes török porcelán dugós üveg alátét tállal, jelzett, m: 34 cm
12446.

3 400 HUF
9,21
10,63

Drasche babával játszó kislány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 19 cm
12447.

6 000 HUF

Német fém fedeles sörös korsó, jelzett, hibátlan, m: 27 cm
12448.

4 000 HUF

Gerzit fém fedeles sörös korsó, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
12449.

4 000 HUF

cca 19. sz. második fele, Fischer & Meig Pirkenhammer kínálótál, jelzett, kopással, de: 32 cm
12450.

4 000 HUF

Meissen virágmintás tálka, jelzett, hibátlan, 10x8 cm
12451.

5 000 HUF

Kahla hagymamintás asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 28 cm
12452.

3 400 HUF
9,21
10,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF