Number of items: 415
3402373
12538
500
Nagyméretű porcelán ló sakkfigura, irizáló mázzal, m: 25 cm
3 000 HUF
3402385
12539
500
W&A Bertram kutya figura, jelzett, 12x6 cm
2 000 HUF
3402386
12540
500
Hattyú alakú váza, hibátlan, m: 20 cm
2 000 HUF
3403678
12541
500
Biszkvit porcelán női akt, kopással, m: 23,5 cm
3 000 HUF
3403527
12542
500
2 darab német gyermekjáték porcelán, m: 8,5 cm alatt
3 000 HUF
3403562
12543
500
2200
3 darab porcelán csengő + angyalka, közte Hollóházi, m: 13 cm
2 200 HUF
3403559
12544
500
2200
Witeg Kőporc szalvétatartó, jelzett, m: 13 cm
2 200 HUF
3402396
12545
500
Drasche kulacs, jelzett, m: 13 cm
2 000 HUF
3403573
12546
500
Capodimonte virág, jelzett, minimális pattogzással, h: 8,5 cm
2 000 HUF
3282759
12547
500
Wloclawek lengyel 6 darabos nagytányér szett, jelzett, d: 24 cm
2 000 HUF
3402211
12548
500
Ceramar spanyol kézzel festett dísztál, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
2 800 HUF
3325543
12549
500
Schmeisser Porzellan Manufaktur porcelán emlék bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m