Number of items: 415
3406420
12600
500
Ritzenhoff "Caria" egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
3 000 HUF
3406628
12601
500
3200
Pink pudli persely szobor, kis kopással, 14x13 cm
3 200 HUF
3406450
12602
500
Alka Kunst mid-century füles váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
2 000 HUF
3358501
12603
500
Kínai váza. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
2 000 HUF
3377018
12604
500
Ilmenau porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 21x15 cm
3 000 HUF
3374847
12605
500
Kahla Canaletto dísztányér, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm
1 200 HUF
3376948
12606
500
Rokoko anno 1720-80 porcelán figura, jelzett, hibátlan, dobozban, m: 22 cm
2 000 HUF
3375947
12607
500
Bavaria modernista pralinékínáló szett, jelzett, kopással, d: 19 cm
2 400 HUF
3376933
12608
500
Royal Porzellan irizáló felületű kacsa ékszertartó, jelzett, 15x9,5 cm
2 600 HUF
3406171
12609
500
1968 Drasche tálka, jelzett, h: 19 cm
2 600 HUF
3409188
12610
500
Lagenthal dísztányér, Albert Anker festményének reprodukciójával díszítve, jelzett, hibátlan, d: 23 cm
2 000 HUF
3396780
12611
500
6 darab Kozel porcelán poháralátét, d: 12,5 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m