Music, Musical notes, Instruments Number of items: 37
3374707
18197
500
Music, Musical notes, Instruments
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
2 400 HUF
3392026
18198
500
Heim, Ernst: Was der Violinspieler wissen muß. Ein Handbuch für junge Geiger. Berlin, 1922, Alberti Verlag, 89+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, az utolsó lapon hibajavító-folttal.
1 800 HUF
3391550
18199
500
Molnár Antal: Rövid, népszerű zeneesztétika a nagyközönség számára. Bp., 1940, Széchenyi Irodalmi és Művészeti R.T., 141 p. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
1 400 HUF
3376097
18200
500
2 000 HUF
3388598
18201
500
cca 1900-1920 22 db régi külföldi (olasz, francia, stb.) kotta, vegyes állapotban, közte sérültek
2 400 HUF
2857976
18202
500
1 800 HUF
3378648
18204
500
Gunda Béla (szerk.): Emlékkönyv Kodály Zoltán hatvanadik születésnapjára. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
3378534
18205
500
1 400 HUF
3369936
18206
500
Beatles dalszövegek gyűjteménye, angol nyelven, egészvászon-kötésben, VI+80 p.
2 000 HUF
3374705
18207
500
2 400 HUF
3386347
18209
500
Régi xilofon ütővel 27 cm
3 000 HUF
3391403
18210
500
Schubert, Franz: - - dalai énekhangra zongorakisérettel. I-II. kötet. [Egybekötve]. Átnézte: Szabados Béla. Bp., [1921-1923], Rozsnyai Károly, 123+(1) p.; 121+(1) p. Félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house