Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 37

1972 Ralph Vaughan Williams (1872-1958) angol zeneszerző életrajzát ismertető füzet és prospektus, angol nyelven
18185.

900 HUF
2,44
2,81

Lark szájharmonika, dobozában.
18186.

2 000 HUF

M. Hohner szájharmonika, dobozában, h: 10 cm
18187.

3 000 HUF

Ritter, Hermann:  Die Viola alta oder Altgeige. Ihr Name, ihre Geschichte, die Grundsätze ihres Baues, ihr Wesen und ihre Bedeutung als musikalisches Ausdrucksmittel. Als Anhang: Brief R. Wagner's an den Verfasser. Aphorismen über die Viola alta. Die Bagatella'schen Geigenbauregeln. Hauptsächlichtste Musik-Litteratur für die Viola alta. [Lipcse] Leipzig, 1885. Verlag von Carl Merseburger (Buchdruckerei Julius Klinkhardt). 1 t. (címkép) + [4] + 74 p. + 2 t. (kihajtható műszaki rajzok). Hermann Ritter (1849-1926) német zeneszerző, brácsaművész, zenei szakíró szakkönyve a mélyhegedű történetéről, technikájáról és hangszerépítéséről. Függelékben Richard Wagnernek a szerzőhöz írt levele, brácsás anekdoták, illetve a hangszerépítés tanácsai. A mű első kiadása 1876-ban jelent meg, példányunk a harmadik, javított kiadásból való. Az első előzék és a belív két levele a gerincnél megerősítve, néhány levélen apró, halvány foltosság. Enyhén kopott korabeli félbőr kötésben, márványmintás festésű lapszélekkel. Jó példány.
18188.

18 000 HUF
48,78
56,25

Juhász Zoltán: A zene ősnyelve. A magyar népzene rendszerének és eurázsiai kapcsolatainak vizsgálata mesterséges intelligenciákkal és más matematikai módszerekkel. [Pilisszentiván], 2006, Fríg, 255 p. Kiadói papírkötés.
18189.

4 000 HUF

K&M Germany összecsukható fém kottaállvány.
18190.

3 000 HUF

Bakó Csaba: Tankönyv. A Rock & Roll rugói. 2004, Sony Music. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18191.

6 000 HUF

Rinck, [Johann Christian Heinrich]: Der Choralfreund oder Studien für das Choralspielen. Band 1-2. [Egybekötve]. Mainz-Paris-Antwerpen, 1832-1833, B. Schott's Söhnen, 3 sztl. lev.+ 50 p.; 7 sztl. lev.+ 50 p. Német nyelven. Harántalakú félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
18192.

5 000 HUF

18193.

1 600 HUF

18194.

20 000 HUF
54,20
62,50

Balázs Árpád negyedik nótáskönyve. Bp., 1924, Rózsavölgyi és Társa, 26+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
18195.

1 600 HUF

Színi Károly: A magyar nép dalai és dallamai. Pest, 1865, Heckenast. Újrakötött félvászon kötés, foltos lapok, kopottas állapotban.
18196.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF