Military

Number of items: 149

Bronz katonai repülő makett, 15x18 cm
17836.

7 000 HUF
18,97
21,88

2 darab japán porcelán katonai szakés csésze. cca 1940-1944, klf motívumokkal és kalligráfiával díszítve, sérüléssel, d: 8,5-9 cm
17837.

3 000 HUF

Shrapnel gyújtószerkezetből készült háborús emléktárgy, 14x9x7 cm
17838.

3 600 HUF
9,76
11,25

Világháborús időzítőből készített háborús emlék, bronz, m: 6 cm
17839.

2 400 HUF

Régi rakétapisztoly / jelzőpisztoly, hiányos, közepes állapotban, 22x15 cm
17840.

5 000 HUF
9

Magyar Optikai Művek periszkóp, korrodált, h: 25 cm
17841.

12 000 HUF
16

Régi puskagránát vető, tromblon, korrodált, h: 25 cm
17842.

6 000 HUF
19

1929 'Házasodik a csendőr', esküvői fotó, Brassay [J. Zoltán fényképész hajdúböszörményi] műterméből, a csendőrökön kitüntetésekkel, az egyiken vitézi jelvénnyel, 17x23 cm
17843.

4 000 HUF

1918 Bp., a IX. Mester-utcai keresk. isk. haditanfolyamának tablófotója, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Strelisky műterméből, sérülésekkel, körbevágott karton, 23x38 cm
17844.

3 000 HUF

Lefaucheux-rendszerű, hatlövetű forgótáras revolver, cca. XIX. sz. közepe-második fele, jelzett, sorozatszámmal, korának megfelelő állapotban, kisebb rozsdafoltokkal, 27x13 cm // Antique Lefaucheux-style revolver, marked, with minor rust stains
17845.

65 000 HUF
176,15
203,13

1913-1917 Schiller János katonai oklevelei: kinevezések (hadnagyi, főhadnagyi), kitüntetés adományozó oklevél (Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal), össz. 4 db, többön szép szárazbélyegzővel, változó méretben és állapotban (közte sérült) + Schiller János egyenruhás portréja, kitüntetésekkel (közte a Vaskorona-rend és a Katonai Érdemkereszt III. osztálya), keményhátú fotó Gerber S. budapesti műterméből, modern üvegezett képkeretben, látható: 11x8 cm
17846.

3 600 HUF
9,76
11,25
20

1970 Zrínyi Miklós Katonai Akadémia 1950-1970. Névre szóló emlékalbum (Farkas Gábor ezredes részére), Tóth Lajos (1922-2012) vezérőrnagy, a Zrínyi Miklós Katonai Akadémia parancsnoka (1969-1975), varsói katonai és légügyi attasé autográf aláírásával. Kiadói nyl-kötés, kissé koszos borítóval. Készült 100 példányban. + Tóth Lajos vezérőrnagy, akadémiaparancsnok aláírt levele
17847.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF