65 000 HUF
Lefaucheux-rendszerű, hatlövetű forgótáras revolver, cca. XIX. sz. közepe-második fele, jelzett, sorozatszámmal, korának megfelelő állapotban, kisebb rozsdafoltokkal, 27x13 cm // Antique Lefaucheux-style revolver, marked, with minor rust stains