Military

Number of items: 149

cca 1940 II. világháborús magyar katonai távcső MOM 6x30 jelzett, "A M. kir. Kincstár tulajdona+ felirattal.
17848.

70 000 HUF
189,70
218,75

cca 1950 Ritka magyar katonai 7×50-es kézi távcső a néphadsereg idejéből, Honvédség tulajdona felirattal
17849.

38 000 HUF
102,98
118,75

cca 1940 II. világháborús magyar légoltalmi tarajos sisak, szép állapotban
17850.

60 000 HUF
162,60
187,50

Kb. 150 darabos fénykép hagyaték tétel Varga János főhadnagy, a M. kir. 29/III hadtápzászlóalj tisztjétől. Jelentős része a Balkánon készült az 1. világháború idején feliratozva, benne: ágyú, hadifogoly, Belgrád királyi palota romok, csoportkép, portré és egyéb érdekes képek, vegyes minőségben
17851.

75 000 HUF
203,25
234,38

1915 Szécsény, a 28. sz. pótzászlóalj parancsnokság parancskönyve, kézzel írva, sok névvel és adattal
17852.

28 000 HUF
75,88
87,50

1997 Az USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) anyahajó kapitánya és légi század kapitányának autográf aláírásával a hajó nagy méretű fotóján magyar személy részére 36x29 cm 55x44 cm Üvegezett keretben  / 1997 Autographs of the captain and air squadron captain of the USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) on a large photo of the ship for a Hungarian person
17853.

1997 Az USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) anyahajó kapitánya és légi század kapitányának autográf aláírásával a hajó nagy méretű fotóján magyar személy részére 36x29 cm 55x44 cm Üvegezett keretben

/ 1997 Autographs of the captain and air squadron captain of the USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) on a large photo of the ship for a Hungarian person

15 000 HUF
40,65
46,88

1883 Léva, Díszes honvéd végelbocsátó (obsit) a cs. és kir. 26 sz. gyalogezred gyalogos honvédja részére, az ipolysági 62. sz. honvédzászlóalj tagja részére, sérült, javított, hajtott.
17854.

4 000 HUF
10

1939-1942 3 db magyar katona részére kiadott igazolás
17855.

2 000 HUF

1942 Magyar Front 1942. február 15. Szerk.: Kertész Elemér. Bp., Szegedvárosi-ny., 4 p. + Magyar Tartalékos Tisztek Lapja, 1942. feb. 20., Bp., Athenaeum, 12 p.
17856.

2 000 HUF

cca 1914-1918 Romos házak és kastély Ukrajnában, Monasterzyska, Madzelovka, 2 db kartonra ragasztott fotó, feliratozva, 9×14 cm
17857.

4 000 HUF

cca 1914-1918 Harctéri fodrászat, schauzeni lakás, 2 db kartonra ragasztott fotó, feliratozva, 9×14 cm
17858.

4 000 HUF

cca 1914-1918 Magyar katonák lóháton és lövészárokban, 2 db fotó kartonra ragasztva, feliratozva, nevesítve, 6×6,5 és 9×11 cm
17859.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF