Military Number of items: 149
3410309
17848
500
70000
Military
cca 1940 II. világháborús magyar katonai távcső MOM 6x30 jelzett, "A M. kir. Kincstár tulajdona+ felirattal.
70 000 HUF
2993947
17849
500
38000
Military
cca 1950 Ritka magyar katonai 7×50-es kézi távcső a néphadsereg idejéből, Honvédség tulajdona felirattal
38 000 HUF
3410299
17850
500
60000
Military
cca 1940 II. világháborús magyar légoltalmi tarajos sisak, szép állapotban
60 000 HUF
3410245
17851
500
75000
Military
Kb. 150 darabos fénykép hagyaték tétel Varga János főhadnagy, a M. kir. 29/III hadtápzászlóalj tisztjétől. Jelentős része a Balkánon készült az 1. világháború idején feliratozva, benne: ágyú, hadifogoly, Belgrád királyi palota romok, csoportkép, portré és egyéb érdekes képek, vegyes minőségben
75 000 HUF
3226229
17852
500
28000
Military
1915 Szécsény, a 28. sz. pótzászlóalj parancsnokság parancskönyve, kézzel írva, sok névvel és adattal
28 000 HUF
3409230
17853
500
15000
Military
1997 Az USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) anyahajó kapitánya és légi század kapitányának autográf aláírásával a hajó nagy méretű fotóján magyar személy részére 36x29 cm 55x44 cm Üvegezett keretben / 1997 Autographs of the captain and air squadron captain of the USS JFK (United States Ship John Fitzgerald Kennedy) on a large photo of the ship for a Hungarian person
15 000 HUF
3410735
17854
500
Military
1883 Léva, Díszes honvéd végelbocsátó (obsit) a cs. és kir. 26 sz. gyalogezred gyalogos honvédja részére, az ipolysági 62. sz. honvédzászlóalj tagja részére, sérült, javított, hajtott.
4 000 HUF
3406933
17855
500
Military
1939-1942 3 db magyar katona részére kiadott igazolás
2 000 HUF
3404823
17856
500
Military
1942 Magyar Front 1942. február 15. Szerk.: Kertész Elemér. Bp., Szegedvárosi-ny., 4 p. + Magyar Tartalékos Tisztek Lapja, 1942. feb. 20., Bp., Athenaeum, 12 p.
2 000 HUF
3347436
17857
500
Military
cca 1914-1918 Romos házak és kastély Ukrajnában, Monasterzyska, Madzelovka, 2 db kartonra ragasztott fotó, feliratozva, 9×14 cm
4 000 HUF
3347439
17858
500
Military
cca 1914-1918 Harctéri fodrászat, schauzeni lakás, 2 db kartonra ragasztott fotó, feliratozva, 9×14 cm
4 000 HUF
3347414
17859
500
Military
cca 1914-1918 Magyar katonák lóháton és lövészárokban, 2 db fotó kartonra ragasztva, feliratozva, nevesítve, 6×6,5 és 9×11 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house