Maps Number of items: 236
3403695
17952
500
Maps
1940 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, rajta a visszatért Felvidékkel, Kárpátaljával és Észak-Erdéllyel, 1 : 750.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, kisebb foltokkal, szakadásokkal, 86x116 cm
5 000 HUF
3404361
17953
500
Maps
1943 Budapest és Szentendre környéke, 1:50.000, Bp., M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, vászonra kasírozott, egy szelvény sérült, 64x46 cm
1 800 HUF
3264138
17954
500
900
Maps
3407729
17955
500
Maps
cca 1900-1910 Herkulesfürdő környékének térképe, 1:25,000, rajzolta és metszette: Schubert J. Budapest, kiadja: a M. Kir. Földmívelésügyi Minister, hajtott, foltos, a hátoldalán foltos, 47x31 cm
16 000 HUF
3229515
17956
500
Maps
cca 1890-1910 Gyöngyös és Bakta környéke (Zone 14. Col. XXII.), katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 38x52,5 cm
2 000 HUF
3229603
17957
500
Maps
cca 1910 Budapest és Losonc környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 58x40,5 cm
2 800 HUF
3229654
17958
500
Maps
cca 1910 Munkács és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 58x44,5 cm
2 000 HUF
3229596
17959
500
Maps
cca 1910 Békéscsaba és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 58x44,5 cm
2 400 HUF
3229657
17960
500
Maps
cca 1910 Szatmárnémeti és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 57,5x44,5 cm
2 000 HUF
3229661
17961
500
Maps
cca 1910 Máramarossziget és környékének katonai térképe, 1 : 200.000, vászonra kasírozva, körbevágva, 57,5x44,5 cm
2 000 HUF
3353276
17962
500
2200
Maps
Der Krieg gegen Russland / Der westliche Kriegsschauplatz (Paasche's Frontenkarte 13). A két oldalon 14 db I. világháborús térképrészlet 1916-ból. 60x45 cm. Apró szakadásokkal.
2 200 HUF
3405265
17963
500
Maps
cca 1900 Fiume és kikötője, térképmelléklet a Pallas Nagy Lexikonából, 24x43 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house