Maps

Number of items: 236

Helmár Ágost: Iskolai atlasz a világtörténelem tanításához. Pozsony-Bp., 1890. 16t. Korabeli viseltes félvászon-kötésben, kopott borítóval,
17916.

2 000 HUF

1896 Sz. György Halma puszta és kis Muzsla részletes talaj térképe Horusitzky Henrik-től. M: 1:7200. Litográfia + pausz térkép 43x70 cm Hajtva
17917.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1880-1890 Magyar megyék közigazgatási térképei: 33 db Esztergom, Sáros, Győr, Nagy-Küküllő, Beszterce-Naszód, Szolnok-Doboka, Ugocsa, Fejér, Turócz, Árva, Sopron, Heves, Borsod, Liptó, Zolyom, Gömör-Kishont, Torna, Ung, Udvarhely, Abauj, Moson, Alsó-Fehér, Bereg, Hont, Nógrád Fogaras, Tolna, Komárom, Háromszék, Szepes, BRassó, Szeben, , rajzolta: Hátsek Ignác, 1 : 500.000, Bp., Rautmann Frigyes kiadása (Posner Károly Lajos-ny.), kartonra nyomva min, néhány kis lapszéli sérüléssel, 35x26 cm
17918.

50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1928 Barthos Indár - Dr. Kurucz György: Történelmi Atlasz a világtörténelem tanításához,. Közép- és újkor, tervezték: Albisi - - és Dr. - -. Bp., M. Kir. Állami Térképészet,2+32+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17919.

1 800 HUF

XVII Provinciae Belgii / Belgium térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 19,5x16,5 cm
17920.

8 000 HUF

Neapolitani Regni Tabula / A Nápolyi Királyság térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 20x16,5 cm
17921.

8 000 HUF

Totius Fluminis Rheni / A Rajna folyó teljes hosszának térképe, színezett rézmetszet, cca. XVIII. sz. első fele, kissé foltos, 16,5x20 cm
17922.

8 000 HUF

Eperjessy István: Zugliget és vidéke. Budapest nyaraló és kiránduló helye. Útmutató és térkép a kirándulók részére. 1906-os térkép reprintje
17923.

2 000 HUF

cca 1915 Népiskolai atlasz a IV. osztály számára, tervezték: Bátky Zsigmond, Kogutowicz Károly, Littke Aurél. Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 16 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval.
17924.

3 000 HUF

1956 3 db röplap, változó méretben és állapotban
17925.

3 600 HUF
9,76
11,25

17926.

1 800 HUF

1932 Egyesített Fővárosi Autóbuszüzem - A belterületi járatok átszállóhelyeinek feltüntetése. Kézzel rajzolt és színezett térkép 41x34 cm
17927.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF