cca 1730 Georg Merz: Gesund Brunnen in den Stadt Graben bey dem Klincker Thor zu Augsburg kézzel színezett rézmetszet keretben foltokkal. / Copper-engraving in frame 19x29 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Dévény romjai / Ruine Theben. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli sérülésekkel, kisebb foltokkal, 12x17,5 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Világos. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis foltokkal, a lap egyik sarka kissé sérült, 12,5x16,5 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: A kisdisznódi templom Erdélyben / Michelsberg in Siebenbürgen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka kissé sérült, 12x17 cm
Az Osztrák-Magyar Monarchia területeinek népviseleteit, motívumait bemutató 3 db fametszet (Magyarország, Trieszt, Tirol), cca. XIX. sz. közepe, jelzettek a metszeten, lapszéli sérülésekkel, 28x20 cm körül
Munkácsy műveiről készült heliogravűrök: Carl Koepping ( 1848-1914.) Munkácsy Mihály Műteremben című festményéről készült rézkarca heliogravür. Krisztus, stb, összesen 8 db Jelzett a nyomaton 28x20 cm
Gergius Galba, Nagy Ottó, Aulus Vitellius, Flavius Vespasianus, Titus Vespasianus római uralkodók tetteit bemutató lap Münster, Sebastian: Cosmographiae. Basel, 1580. , fametszet, papír, . Színezett fametszet 5 db képpel Lap méret 22x35 cm