Engravings

Number of items: 89

16473.

20 000 HUF
54,20
62,50

1858 Pesti Lipót-vásárra, színezett rotációs fametszet, papír, Weinem jelzéssel a metszeten. Vasárnapi Újságból 47-ik számából kiemelt, 13x24 cm
16474.

2 000 HUF

16475.

400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: Dévény romjai / Ruine Theben. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lapszéli sérülésekkel, kisebb foltokkal, 12x17,5 cm
16476.

2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Világos. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kis foltokkal, a lap egyik sarka kissé sérült, 12,5x16,5 cm
16477.

2 000 HUF

Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: A kisdisznódi templom Erdélyben / Michelsberg in Siebenbürgen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka kissé sérült, 12x17 cm
16478.

2 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia területeinek népviseleteit, motívumait bemutató 3 db fametszet (Magyarország, Trieszt, Tirol), cca. XIX. sz. közepe, jelzettek a metszeten, lapszéli sérülésekkel, 28x20 cm körül
16479.

1 400 HUF

Iosephus Flavius: A zsidó háború (De bello Iudaico) c. művéből származó fametszetű illusztráció, hajtásnyommal, lapméret: 32x20,5 cm
16480.

3 000 HUF
9

Munkácsy műveiről készült heliogravűrök: Carl Koepping ( 1848-1914.) Munkácsy Mihály Műteremben című festményéről készült rézkarca heliogravür. Krisztus, stb, összesen 8 db Jelzett a nyomaton 28x20 cm
16481.

5 000 HUF

Gergius Galba, Nagy Ottó, Aulus Vitellius, Flavius Vespasianus, Titus Vespasianus római uralkodók tetteit bemutató lap Münster, Sebastian: Cosmographiae. Basel, 1580. , fametszet, papír, . Színezett fametszet 5 db képpel Lap méret 22x35 cm
16482.

18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1860 A Császárfürdő Budán, színezett fametszetű látkép paszpartuban 26x20 cm
16483.

8 000 HUF

Katsushika Hokusai, Hokuszai (1760-1849): Kovácsok, selyemszövők Fametszet, papír. Lap alatt angol nyelű igazolással 19x14 cm
16484.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF