Engravings Number of items: 89
2344616
16461
500
Engravings
2 800 HUF
2651514
16462
500
Engravings
1 200 HUF
2651648
16463
500
Engravings
1 200 HUF
2743065
16464
500
Engravings
1 000 HUF
3035147
16465
500
Engravings
4 000 HUF
3254046
16466
500
700
Engravings
1820 Az ifjú Anacharszis utazása Görögországban. c. könyv 5. kötet címkép és címlap, két térkép és képmelléklet. Rézmetszetek 3243754
16467
500
Engravings
Der Grossglockner acélmetszet. 11x16 cm Paszpartuban
3 000 HUF
3243951
16468
500
Engravings
cca 1900 közel 100 vegyes témájú metszet technika, kultúra, helytörténet, stb, sok litográfia a Pallas lexikonból 24x16 cm, 24x32 cm
6 000 HUF
3391777
16469
500
Engravings
2db régi korok ruháit bemutató divat metszet paszpartuban. 14x21 cm
3 000 HUF
3076540
16470
500
Engravings
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
3 000 HUF
3358481
16471
500
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Agostino Tofanelli (1770-1832) után: Eco (Echo), 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
9 000 HUF
3358495
16472
500
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Guido Head: Iride (Iris), XIX. sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house