Advertisement Number of items: 218
3402741
17539
500
Advertisement
5 000 HUF
3402743
17540
500
Advertisement
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e... ?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know... ?"), in album sheets
5 000 HUF
3403862
17541
500
Advertisement
1926 FB jelű 0,25-33 lóerős váltakozóáramú mótorok. Ganz-féle Villamossági Rt. Budapest I/1. sz. katalógus, árjegyzék. Bp., Révai-ny., 48 p. Fekete-fehér ábrákkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
4 000 HUF
3404006
17542
500
Advertisement
cca 1914 "Minden más vizet túlszárnyal!", Borszéki gyógyborvíz számolócédula
4 000 HUF
3403995
17543
500
2200
Advertisement
cca 1910 Konsitzky György fűszerkereskedése a Fehér Kutyához, Szolnok, díszes szecessziós számolócédula, kis sérüléssel.
2 200 HUF
3403997
17544
500
2200
Advertisement
cca 1910 Seffer Antal sporteszközök és kötélgyártó-telepe számolócédula
2 200 HUF
3403999
17545
500
2200
Advertisement
cca 1900 Sigmund József első sport egyenruházati cikkek különleges raktára reklám, sh., 15x11 cm
2 200 HUF
3404001
17546
500
Advertisement
cca 1920 Bonyhádi csemege teavaj számolócédula
1 600 HUF
3404004
17547
500
Advertisement
cca 1900 Világ politikai napilap számolócédula
1 800 HUF
3403991
17548
500
Advertisement
cca 1910 Baronet likőrök Budapest számolócédula
2 000 HUF
3403993
17549
500
Advertisement
cca 1910 Bittó Rezső Kolozsvár angol férfi divat különlegességek számolócédula
5 000 HUF
3403972
17550
500
Advertisement
cca 1910 Bakos József festék-, háztartási és vegyészeti cikkek kereskedése számolócédula
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house