Advertisement

Number of items: 218

cca 1910 "Wertheimer és Frankl Excelsior nemes kávé-keverékei a legjobbak" feliratos zománcozott kávékimérő kanál, zománchibákkal, h: 24,5 cm
17576.

36 000 HUF
97,56
112,50

cca 1930 Elektrotechnische Fabrik Hajós & Szántó A.G. Budapest, Elektrizitätszähler für Wechselstrom Form WK / Hajós és Szántó Elektromosgyár R.T. német nyelvű villanyóra-katalógusa, fekete-fehér képekkel illusztrálva, tűzött papírkötés, 14 p.
17577.

1 400 HUF

cca 1960-1986 Vegyes reklámos kártyanaptár tétel.
17578.

4 000 HUF

cca 1920 Bp., Törley József és Tsa pezsgőgyárosok ellenjegy / szállítójegy, kitöltetlen, 25x21 cm
17579.

1 600 HUF

Reklámrajongói gyűjtemény vászon kötésű 50 oldalas albumban 1920-as évekbeli újságokból kivágott nagyrészt art deco reklámok összesen 74 db, klf méretben, jelzett Pólya, Pálla, Róth, Csabai Ékes, Weiss, R. Berény, A termékek: Gutmann, Corvin, Franck, Purgo csoki, Salamander, Ovomaltine, Holzer, stb.
17581.

9 000 HUF
24,39
28,13

Földváry Imre angol férfiszabósága (Bp. IV. Kossuth L. u.) számolócédula
17582.

2 400 HUF

Reklámrajongói gyűjtemény albumban 1920-as évekbeli újságokból kivágott reklámok összesen 57 db, klf méretben, jelzett Pólya, Bálint JÁnos, Csabai Ékes, Prozhl, D. Szabó Zsolt, stb: A termékek: Gutmann, Reizs, Corvin, Fleischer, Polo, Del-Ka, Salamander, Lux, Rinso, Elida, Stűhmer. Lysoform
17583.

9 000 HUF
24,39
28,13

Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 33 db színes reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Komplett mappa! Kiadói papírmappa, borító hátoldalán felületi sérülésekkel, egy tábla szélén kisebb gyűrődésekkel. 34x24 cm.
17585.

4 000 HUF

Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 31 db színes reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Kiadói papírmappa, borító hátoldalán felületi sérülésekkel, egy tábla szélén kisebb gyűrődésekkel. 34x24 cm.
17586.

3 000 HUF

1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Magyar és német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, néhány foltos lapszéllel, gyűrött szennylappal.
17587.

4 000 HUF

"Haderer Emil és Társa Festék-, Lakk és Vegytermékek Gyára, IX. Mester utca 9.,"Brilliáns"..., "Ditro"...", reklámos levélbontó, h: 25 cm
17588.

3 000 HUF

1934 Art deco Gerbeaud csokoládés / süteményes doboz, kopott, 13x18x3 cm
17589.

18 000 HUF
48,78
56,25
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF