cca 1930 Elektrotechnische Fabrik Hajós & Szántó A.G. Budapest, Elektrizitätszähler für Wechselstrom Form WK / Hajós és Szántó Elektromosgyár R.T. német nyelvű villanyóra-katalógusa, fekete-fehér képekkel illusztrálva, tűzött papírkötés, 14 p.
Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 33 db színes reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Komplett mappa! Kiadói papírmappa, borító hátoldalán felületi sérülésekkel, egy tábla szélén kisebb gyűrődésekkel. 34x24 cm.
Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 31 db színes reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Kiadói papírmappa, borító hátoldalán felületi sérülésekkel, egy tábla szélén kisebb gyűrődésekkel. 34x24 cm.
1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Magyar és német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, néhány foltos lapszéllel, gyűrött szennylappal.