Advertisement

Number of items: 218

ca 1910 Dobos C. József Somlyó dekoratív fehérbor borcímke. Szép állapotban
17527.

2 600 HUF
7,05

1864 Borovszky Samu pesti könyvkötő számlája kitöltve, hajtva, jó állapotban. Sk aláírva.
17528.

4 000 HUF

1963 Óra jótállási jegy
17529.

1963 Óra jótállási jegy

2 000 HUF

2 db balatoni étlap: 1972 Kisfaludy-ház, Tátika étterem, kisebb sérülésekkel + 1975 Hableány étterem
17530.

3 000 HUF

Műszaki rajzállvány ismertető reklámlap, eredeti borítékkal
17531.

1 600 HUF

1936 Bp. VIII., László Lajos és Gyula Hentesárugyár Rt. árlistája levelezőlapként elküldve
17532.

1 600 HUF

1915 Weigl Adolf és Társa Arad fejléces számla, hajtott
17533.

1 400 HUF

7 darab malomiparral, cukorgyártással kapcsolatos számla
17534.

1 400 HUF

17535.

5 000 HUF

1936 Haidekker Sándor R.T. Sodronymű 1936. évi I. sz. árjegyzéke kerítési, ipari és gazdasági cikkekről. Bp., Stephaneum-ny., 36 p. Kiadói tűzött papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
17536.

3 000 HUF
26

1901 Fehér és Serény bőrkereskedés és czipőfelsőrészgyártás Budapest. Árjegyzék bőrök, czipőfelsőrészek, czipészkellékek és szerszámokról. Szerk.: Fehér A. Adolf. Bp., 1901, Hedvig Sándor-ny., 80 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval.
17537.

4 000 HUF

17538.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF