Books: Other rarities Number of items: 490
3393143
21476
496
Angster Mária: Ikertörténetek. Elveszett ikrek a családállításban és a pszichoterápiában. 2013, Ursus Libris. Kiadói papírkötés, szamárfüles.
2 000 HUF
3393400
21477
496
Pálmay Ilka (gróf Kinszky Jenőné): Emlékirataim. Modern Magyar Könyvtár. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 215+(1) p.+ 16 (fekete-fehér képek) t. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
2 000 HUF
3392636
21478
496
Burns Róbert költeményei. Ford.: Lévay József. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1892., Franklin, 1 t.+ 558 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval.
2 000 HUF
3389311
21479
496
Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Bp., 1994, Édesvíz. Kiadói ragasztott papírkötés, részben széteső állapotban.
1 800 HUF
3392897
21480
496
Antos István: Vezérfonal a hites könyvvizsgálókat képesítő vizsga Mérlegtan általános rész anyagához. Összeáll.: - - . Magángazdasági Könyvtár 7. sz. Bp., 1936, Dr. Antos és Társa, 48 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés. + Budapesti Árú- és Értéktőzsde. Árúüzleti szokások. Általános határozatok. [...] Bp., 1938, Budapesti Árú- és Értéktőzsde Tanácsa (Pesti Lloyd-ny.), 144 p.+ IV p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
2 000 HUF
3391364
21481
496
Hosszu Zoltán: Dani bá'. Márton Ferenc illusztrációival. Bp., 1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 (címkép) t.+ 116 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, nagyrészt jó állapotban.
2 000 HUF
3393415
21482
496
Bródy Sándor: Jegyzetek a szerelemről. Modern Magyar Könyvtár. Bp., é.n. (cca 1910), Singer és Wolfner, 205+(3) p. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé viseltes, kopottas borítóval.
1 400 HUF
3390600
21483
496
Emily Bronte versei. Válogatta és az utószót írta Kiss Zsuzsa. Lyra Mundi. Bp.,1988., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3392394
21484
496
2 000 HUF
3394194
21485
496
2 000 HUF
3390611
21486
496
William Blake versei. Vál. és a jegyzeteket összeállította: Szenczi Miklós. Lyra Mundi. Bp.,1977., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3393172
21487
496
Gyárfás Miklós: Daloló. [Versek.] A szerző, Gyárfás Miklós (1915-1992) drámaíró, főiskolai tanár által ifj. Ambrózy Ágoston (1914-1998) költő, író által DEDIKÁLT példány! Bp., 1942., Officina, 46+2 p. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house