Number of items: 490

Lőrinczy György: A bujdosók. Történeti elbeszélés. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1902], Singer és Wolfner, 194+(6) p.+ 4 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, az előzéklapon kivágásból eredő hiánnyal, helyenként kissé foltos lapokkal.
21621.

3 000 HUF

Danny Sugerman: The Doors. The Illustrated History. New York, 1983, William Morrow and Company. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21622.

3 000 HUF

21623.

3 000 HUF

Románné Goldzieher Klára: Ki vagy? Megmondja az írás. A grafológia kézikönyve. Az emberi alkotás regényei. [Bp., 1944.], Béta, 356 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
21624.

3 000 HUF

Ady Endre 2 db kötet Vér és arany. 3. kiadás.,. Bp., 1910. Nyugat. Kiadói papírkötés, kissé foltos, Illés szekerén. 2. kiadás, 1911. Hiányos gerincű vászonkötésben
21625.

3 000 HUF

Babits Mihály: Versenyt az esztendőkkel! Új költemények (1928-1933) (Budapest), 1933. Nyugat-kiadás (Révai Irodalmi Intézet ny.) 128 p. Első kiadás. Aranyozott, enyhén fakult kiadói egészvászon kötésben.
21626.

3 000 HUF

Rubinyi Mózes: Mikszáth Kálmán stílusa és nyelve. Bp., 1910, Révai (Pallas-ny.), 246 p. Kiadói aranyozott gerincű, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
21627.

3 000 HUF

P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] A szerző, Gulácsy Irén (1894-1945) írónő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
21628.

2 400 HUF

21629.

2 800 HUF

21630.

2 800 HUF

A nyolcvanéves Pesti Napló ajándékalbuma. 1850-1930. Bp., 1930, Athenaeum, VIII+240 p. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, többek közt Vaszary János, Rippl-Rónai József, Mednyánszky László műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, foltos lapokkal.
21631.

2 800 HUF

21632.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF