Books: Other rarities Number of items: 490
3390648
21500
496
Lautréamont: Maldoror énekei. Bajomi Lázár Endre utószavával. Ford.: Bognár Róbert. Lyra Mundi. Bp.,1988., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3386298
21501
496
A csillagok örökké élnek. Inkey Tibor színészportréi. 1998, Múzsák. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 128p.
2 000 HUF
3390138
21502
496
Csuday Jenő: Világtörténelem. Szombathely, 1885, Özv. Seiler Henrikné, sérült egészvászon kötés + Dreisziger Ferencz et al: Olvasókönyv a gazdasági- és általános ismétlő-iskolák használatára. Bp., 1899, Szent István Társulat, kopott félvászon kötés.
1 800 HUF
3367100
21503
496
1 600 HUF
3387838
21504
496
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei. Számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Szerk.: Salusinszky Imre. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. 240 p.+ 6 t. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Nemes Mihály, Belloni László, és Homicsko A. egészoldalas illusztrációival. Kiadói aranyozott, dombornyomott díszítésű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
2 000 HUF
3390145
21505
496
József Attila: Költészet és nemzet. Vál. és sajtó alá rend.: Sándor Pál. Dokumentum Könyvek. Bp., [1941], Nádor-ny., 63+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón sérülésekkel.
2 000 HUF
3394757
21506
496
Dr. Gróh Gyula - Organikus chemia Bp., 1923: Németh József Könyvkereskedése 187p. Kiadói sérült papőírborítóval
2 000 HUF
3387846
21507
496
cca 1922 Balázsdy Marcell: Élet és halál ura - tövises utakon a boldogság felé 3 füzet ponyva 53-60. füzetek
2 000 HUF
3393222
21508
496
Riedl Frigyes hagyatékából. Bp., 1922, Minerva. 100/51. számozott példány. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
3387080
21509
496
2 000 HUF
3388363
21510
496
Kovács Dénes: Góbé mesék. Bp., Szent István Társulat. Nagy Sándor címlapjával, szecessziós egész oldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopottas, sérült állapotban, könyvtest sérült.
2 000 HUF
3387088
21511
496
Anekdoten-Lexicon. Zu gunsten des Franz Josef Waisenhauses. Havi Füzetek. Bp., [1904], Dvorzsák János, 445+(3) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, a gerincnél kissé sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house