Engravings

Number of items: 74

15036.

28,5x19,5 cm

3 000 HUF

Giuseppe Benedetti (1707-1782): Jelenet, 1765. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Hajtásnyommal. Lap széle sérült. 42x31 cm
15037.

4 000 HUF

Marastoni Jakab vagy József, Olgyai Viktor kiadása: Búcsú. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, lapszéli ázásnyommal, 12×15 cm
15038.

2 600 HUF
7,05

cca 1900 A Betleni és Zbugyói család címere. Litografált címerrajz kartonon 9x12 cm
15042.

300 HUF
0,81
0,94

15043.

6 000 HUF

15044.

5 000 HUF

15046.

5 000 HUF

15047.

3 400 HUF
9,21
10,63

15048.

5 500 HUF
14,91
17,19

15049.

1 200 HUF

15050.

28 000 HUF
75,88
87,50

15051.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF