Engravings

Number of items: 74

cca 1870 Gróf Kun Gothard portréja, fametszet, jelzés nélkül, 24×17 cm
15009.

3 000 HUF

[Gyula és Tokaj fametszetű ábrázolása] Contrafehtung der Vestung Tokay...1566. Tokaj fametszetű ostromképe. A lap hátoldalán: Contrafehtung der gewaltigen Vestung Gyula - Gyula fametszetű képe. Megjelent Münster, Sebastian: Cosmographiae. Basel, 1580. A képek alatt német nyelvű történeti leírás. Képek mérete: 155x125 mm. lapméret 21x30 cm
15012.

18 000 HUF
48,78
56,25

[Magyarország, Erdély és a Román fejedelemségek térképe 1705], Nicolas de Fer (1646-1720). Le Grand Royaume de Hongrie ou Partie Septentrionale de la Turquie en Europe. Szenezett rézmetszet. 17,5 x 16,3 cm Paszpartuban
15013.

18 000 HUF
48,78
56,25

Alfred William Strutt (1856-1924), Bishop Pratt (1854-1910) metszése: Falkavadászat (Where's the field?), 1904. Színes fotogravűr, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. 46x70 cm. Üvegezett fakeretben.
15014.

9 000 HUF
24,39
28,13

15015.

2 800 HUF

15016.

2 800 HUF

15017.

2 800 HUF

15018.

2 800 HUF

2 db hölgy portré, egyik Nicolas Perignon festménye után. rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos. 11x8 cm
15019.

3 000 HUF

15020.

3 000 HUF

15021.

3 000 HUF

Barabás Miklós (1810-1898) rajza után készült acélmetszet (hölgyportré), XIX. sz. közepe-második fele, Hoffmann Ferenc budapesti képkeretező címkéjével (1930 körül) jelzett, üvegezett fakeretben, 11x7,5 cm, külső méret: 17x13,5 cm
15022.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF