Engravings Number of items: 74
3243951
15064
496
Engravings
cca 1900 közel 100 vegyes témájú metszet technika, kultúra, helytörténet, stb, sok litográfia a Pallas lexikonból 24x16 cm, 24x32 cm
6 000 HUF
3391798
15065
496
Engravings
cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, papír, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, kissé foltos, 10×15 cm
6 000 HUF
3391794
15066
496
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): A Sztrecsnói-vár, acélmetszet, jelzett a metszeten, / Steel engraving, 12×15,5 cm, ,
6 000 HUF
3393013
15067
496
Engravings
Sétalovaglás. Akvarellel színezett metszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 15,5x23,5 cm
6 000 HUF
3391777
15069
496
Engravings
2db régi korok ruháit bemutató divat metszet paszpartuban. 14x21 cm
3 000 HUF
3351414
15070
496
Engravings
cca 1830-1850 Színes divatillusztrációk különböző francia magazinokból, 10 db, változó állapotban, lapméret: 20x13 cm és 27x18,5 cm között
1 600 HUF
3351310
15071
496
500
Engravings
cca 1900 A párisi világkiállításból, rotációs fametszet, kissé foltos, 28x40 cm
3351294
15072
496
500
Engravings
1873 Das Ratzenbad in Ofen / A budai Rác fürdő, keresztmetszet és alaprajz, 2 db metszet, az Allgemeine Bauzeitung c. építészeti folyóirat mellékletei, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm 3076540
15073
496
Engravings
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
3 000 HUF
3358481
15074
496
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Agostino Tofanelli (1770-1832) után: Eco (Echo), 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
9 000 HUF
3358495
15075
496
Engravings
Giovanni Folo (1764-1836), Guido Head: Iride (Iris), XIX. sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
9 000 HUF
3319255
15078
496
Engravings
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house