Engravings

Number of items: 74

cca 1900 közel 100 vegyes témájú metszet technika, kultúra, helytörténet, stb, sok litográfia a Pallas lexikonból 24x16 cm, 24x32 cm
15064.

6 000 HUF

cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, papír, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Instituts, kissé foltos, 10×15 cm
15065.

6 000 HUF

cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): A Sztrecsnói-vár, acélmetszet, jelzett a metszeten, / Steel engraving, 12×15,5 cm, ,
15066.

6 000 HUF

Sétalovaglás. Akvarellel színezett metszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 15,5x23,5 cm
15067.

6 000 HUF

2db régi korok ruháit bemutató divat metszet paszpartuban. 14x21 cm
15069.

3 000 HUF

cca 1830-1850 Színes divatillusztrációk különböző francia magazinokból, 10 db, változó állapotban, lapméret: 20x13 cm és 27x18,5 cm között
15070.

1 600 HUF

cca 1900 A párisi világkiállításból, rotációs fametszet, kissé foltos, 28x40 cm
15071.

500 HUF
1,36
1,56

1873 Das Ratzenbad in Ofen / A budai Rác fürdő, keresztmetszet és alaprajz, 2 db metszet, az Allgemeine Bauzeitung c. építészeti folyóirat mellékletei, lapszéli sérülésekkel, 29x43 cm
15072.

500 HUF
1,36
1,56

cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
15073.

3 000 HUF

Giovanni Folo (1764-1836), Agostino Tofanelli (1770-1832) után: Eco (Echo), 1801. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
15074.

9 000 HUF
24,39
28,13

Giovanni Folo (1764-1836), Guido Head: Iride (Iris), XIX. sz. eleje. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 33x24 cm
15075.

9 000 HUF
24,39
28,13

15078.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF