Eisbein, C. J.: Das Unkraut und die Mittel zu seiner Vertilgung. Neudamm [Debno], [1891], J. Neumann, 4 sztl. lev.+ 128 p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt jó állapotban.
Krafft, Guido: Die Betriebslehre. Neunte, neubearbeitete Auflage herausgegeben von Dr. Friedrich Falke. Lehrbuch der Landwirtschaft auf wissenschaftlicher und praktischer Grundlage Band 4. Berlin, 1912, Verlagsbuchhandlung Paul Parey, XI+(1)+356 p.+ 3 (színes) t. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes, deformált borítóval, kissé hullámos lapokkal.
Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 703 p + 1 kih t. számos szövegközti és lapszámozáson felüli táblával. Félvászon kötés, címlap és 1. oldal hiány.
Mazurkiewicz, Zygmunt: Hodowla roślin i gospodarstwa nasienne braci Kleszczyńskich opis organizacji hodowli i produkcji nasion. Kraków, 1929, Nakładem Braci Kleszczyńskich, 61+(3) p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kisebb lapszéli ázásnyomokkal. / In Polish language. Paperback, slightly worn, stained.