Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 53

2 db szakácskönyv: Tárgyik-Nagy: Hidegkonyhai szakácsművészet; Csizmadia: Sütés-főzés a szabadban és a hétvégi házban.
20142.

1 600 HUF

20143.

1 600 HUF

2 db szakácskönyv: Dr. Csizmadia László: A vendéglátás ételei és tálalásuk;Az italok ajánlása és értékesítése
20144.

1 200 HUF

Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp., 1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20145.

1 200 HUF

Eisbein, C. J.: Das Unkraut und die Mittel zu seiner Vertilgung. Neudamm [Debno], [1891], J. Neumann, 4 sztl. lev.+ 128 p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, nagyrészt jó állapotban.
20146.

2 000 HUF

1911 Magyar Méh 6 száma (1,2, 5,7,11,12 számok.) Változó állapotban, közte sérült, foltos is.
20147.

2 000 HUF

Berek János (szerk.): Fradi szakácskönyv. Bp., é.n., FTC-Hoki Reklám-Propaganda Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
20148.

2 000 HUF

20149.

2 800 HUF

Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. 703 p + 1 kih t. számos szövegközti és lapszámozáson felüli táblával. Félvászon kötés, címlap és 1. oldal hiány.
20150.

1 200 HUF

Bábolna Tények és adatok 1945-1989. I. Bábolna, 1989, papírkötés, jó állapotban.
20151.

1 600 HUF

20152.

1 000 HUF

20153.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF