Books: Gastronomy and Gardening Number of items: 53
3385185
20117
493
Books: Gastronomy and Gardening
Lelkes Lajos (szerk.): Szőlészeti és borászati hatnyelvű értelmező szótár. Bp., 1971, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3 000 HUF
3384516
20118
493
The Savoy Cocktail Book London, 1933. Constable. 287p. Kiadói vászonkötésben
3 000 HUF
3383659
20119
493
1913 Die Gartenwelt. Illustrierte Wochenschrift für den gesamten Gartenbau. Herausgegeben von Max Hesdörfer. XVII. Jahrgang. Német nyelvű kertészeti szaklap teljes évfolyama (XVII. évf. 1-52. sz.), egybekötve. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
3 000 HUF
3361856
20120
493
Jamie Oliver A pucér szakács 1-6. 6 db DVD eredeti díszdobozban.
2 400 HUF
3378991
20121
493
Dr. Dula Bencéné et al: Diagnosztikai és szőlővédelmi kézikönyv. Bp., 2012, kartonált papírkötés.
3 000 HUF
3385853
20122
493
Madár Imréné: Filléres főzés és hústalan napok 150 ételreceptje. Szeged, Szegedi Új Nemzedék. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3 000 HUF
3384488
20123
493
Borászati zsebkönyv. Szerk.: Dr. Baross Endre. Negyvenötödik évfolyam. Bp.,1944, Tátrai-ny. Kiadói papírkötés, néhány felvágatlan lappal, kissé foltos címlappal, 190p.
3 000 HUF
3385724
20124
493
Hajdu Ernőné: Készülj a télre. Bp., 1945. Kiadói papírkötés, borító Hámori grafikája, jó állapotban.
3 000 HUF
3386257
20125
493
Laczkó József, N. Nagy Sándor: Amit minden hentes és mészárosnak ismerni kell Bp., é.n. Húsipari szakkönyvek. 42p. Illusztrációkkal. Kiadói papírborítóval, ragasztásnál elvált, gerincen kis szakadás. Egyszerű és különleges téliszalámi, csabai, gyulai, bácskai, magyar és külföldi hentes-, kolbászáruk, tartósárúk, finomfelvágottak, sonka...állatbetegségek, stb ,
3 000 HUF
3350701
20126
493
Venesz József (szerk.): Szakácskönyv. Bp., 1954, Kereskedelmi Könyvkiadó, 310 p. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
1 600 HUF
3382345
20127
493
1944 70. Mauthner árjegyzék. 1874-1944. Bp., Globus-ny., 157+7 p.Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval.
2 400 HUF
3385067
20128
493
Giovannini Rudolf - Szathmáry Rudolf: Gyógynövényeink. Bp., 1958, Mezőgazdasági, 343+1 p. +1 (kihajtható táblázat) t. + 48 (színes táblák) t. 1. javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel,a címlapon bélyegzésekkel, néhány kijáró lappal, kihajtható táblázaton szakadással.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house