Number of items: 496

Gárdonyi Géza: Magyarul így! Bp., 1938, Dante. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban.
21550.

1 600 HUF

Dávid Antal: Bábel és Assur története II. Bp., 1928, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21551.

1 200 HUF

Szomaházy István: Egy kém története. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Kiadói bordázott gerincű félbőr kötés, kopottas állapotban.
21552.

2 800 HUF

21553.

3 000 HUF

Radó Antal: Római ritmusok. Bp., 1906, Franklin. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, aranyozott lapélek, kissé kopottas állapotban.
21554.

1 800 HUF

Gál György Sándor: Egy faun délutánja (Claude Debussy életregénye). DEDIKÁLT! Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21556.

2 000 HUF

Szinetár Miklós: 88 és fél. Bp., 2021, Noran Libro. Kiadói kartonált papírkötés.
21557.

2 400 HUF

Gedeon Borsa - István Käfer: Az Országos Széchényi Könyvtár régi cseh és szlovák nyelvű nyomtatványainak katalógusa 1800-ig. Catalogus librorum veterum usque ad annum 1800 in linguae Bohemica et Slavaca impressorum quae in Bibliotheca Nationali Hungariae de Francisco Széchenyi nominata asservantur. Katalóg starych ceskych a slovenskych tlací do roku 1800 v Országos Széchenyi Könyvtár v Budapesti. Bp., 1970, OSZK. Kiadói papírkötés. Megjelent 900 példányban.
21558.

2 200 HUF
5,96
6,88

21559.

400 HUF
1,08
1,25

Proszwimmer Klára: A francia ifjúsági irodalom a XVIII. században és a XIX. század elején. Bibliothéque de l'institut francais á l'université de Budapest 40. Bp., 1939, (Fővárosi-ny.), 108 p. Kiadói papírkötés. + Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés, a borító a gerincen kissé szakadt. Felvágatlan lapokkal.
21560.

500 HUF
1,36
1,56

21561.

1 400 HUF

21562.

200 HUF
0,54
0,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF