Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 91

Somogyi József: A faj. Bp., én., Athenaeum, 275 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, szakadozott borítószélekkel.
20576.

2 400 HUF

Dékáni Kálmán. Bél Mátyás földrajza. Marosvásárhely, 1903, Ev. Ref. Kollegium Nyomda (Benkő László). 119 p. Későbbi aranyozott címfeliratos gerincű félvászon-kötésben, gerincen apró sérüléssel, belső kötéstáblán Budai jelzésű Ex libris - M. Kir. Állami Térképészet könyvjeggyel, megerősített kötéssel, címlapon és néhány kevés lapon ráragasztott papírkivágásokkal vagy fehér festékkel elfedett volt tulajdonosi bélyegzőkkel, egy kijáró lappal, számos ceruzás jelöléssel és egy lapon tollas jegyzettel.
20577.

4 800 HUF
13,01
15,00

Mendöl Tibor: Általános településföldrajz. (Dedikált.) Budapest, 1963. Akadémiai Kiadó (ny.) 567 + [1] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: "Dr. Major Jenőnek kollegiális szíves üdvözlettel és köszönettel: Mendöl Tibor. Budapest, 1963. okt. 3." Mendöl Tibor (1905-1966) geográfus, egyetemi tanár szövegközti ábrákkal, alaprajzokkal, városvázlatokkal gazdagon illusztrált településföldrajzi munkája a téma alapvető, közérthető nyelven megírt, történeti és strukturális monográfiája, amely a házak, telkek kialakításától az utcák típusain keresztül eljut a települések szintjéig. Prov.: Major Jenő (1922-1988) településtörténész, földrajztudós, urbanisztikai szakíró. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban. Jó példány.
20578.

4 000 HUF

Platen M(oritz): Az új gyógymód. I. kötet. Bp.,én., Schroeter H. L. Színes táblákkal, mellékletekkel. Sérült kötés, borítón kopással.
20579.

5 000 HUF

20580.

2 800 HUF

20581.

2 400 HUF

Kiss E. János:Ábrázoló geometria I-III. (a reáliskolák VI-VIII .osztálya számára) Egybe kötve Bp., 1902. Franklin, 91,97,94 p. Félvászon kötésben.
20582.

4 000 HUF

20583.

1 400 HUF

Tóth Pál: A baromfitenyésztés kézikönyve. "A baromfibetegségek" c. részt Dr. Hódossy József írta. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20584.

3 000 HUF

20585.

3 000 HUF

20586.

3 000 HUF

Fritz Kahn: Az emberi test csodái I-II. köt. Ford.: Szalai Sándor. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, 1943-as ajándékozási sorokkal.
20587.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF