Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 91

Charles Darwin: Az ember származása és a nemi kiválasztás I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Bp.,1923, Athenaeum,398+2 p.;327 p.+ XXXVII t. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
20588.

2 800 HUF

Magyar-Latin és latin-magyar nagygomba névjegyzék. Bp., 2004. Magyar Mikológiai Társaság. Kiadói papírkötésben.
20589.

1 400 HUF

20590.

1 200 HUF

Brehm Alfréd: Az állatok világa. - - ,,Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. 10. köt.: Alsórendű gerinctelen állatok. (Héjjasok, puhatestüek, tüskésbőrüek, zsákállatok, molluszkoideák, férgek, tömlőbelüek és véglények.) Bp., 1907, Légrády. Első magyar nyelvű kiadás. Gazdag szövetközti és egészoldalas képanyaggal, közte kromolitográfiákkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, több lap kijár.
20591.

2 400 HUF

20592.

1 000 HUF

20593.

1 200 HUF

Velhagen, Karl: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig, 1974, VEB Georg Thieme, 13 p.+ 15 (színlátás tesztelésére szolgáló színes táblák) t. Német nyelven. Kiadói nyl-borítóban, egy tábla hiánnyal, kissé büdös.
20594.

2 400 HUF

A. J. Lebegyinszkij: A csillagok világában. Bp., 1950, Szikra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20595.

2 400 HUF

Strasser V. Benő: Fizika I.-II. Bp., 1930. Szerzői. Kertész nyomda, Karcag, 307p., 297p. Kiadói papírkötésben, a relativitáselméletet is már tárgyaló, ritka mű.
20596.

2 400 HUF

Iskolai matematika könyvek: Horti Henrik: Rajzoló geometria 1-3, planimetriei alaktan. BP., 1910. Franklin. + Lévay Ede: Számtan. Bp., 1918. Athenaeum. Korabeli félvászon kötésben
20597.

2 000 HUF

Iskolai matematika könyvek: Szenes Adolf: Gyakorlati méréstan, Bp., 1914 Franklin + Suppán-Szirtes: Planimetriai alaktan. Bp., 1922. Franklin. Félvászon kötésekben
20598.

2 400 HUF

Dr. Pogány Béla: Fizika gépészmérnök hallgatók számára. Bp., 1939, Németh József műszaki könyvkiadó. 479p. Kiadói papírkötésben
20599.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF