20580.
Closed 481. Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Giordano Bruno válogatott dialógusai. M. A. Dinnyik bevezető tanulmányával. Szerk.: Szauder József. Ford.: Fogarasi Miklós, Koltay-Kastner Jenő és Szemere Samu. Bp., 1950, Hungária. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.