Books: Other rarities Number of items: 372
3002858
19510
455
Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 400 HUF
3021677
19515
455
Sánta Gábor (szerk.): A természetbúvár Fekete István. Szeged, 2002, Lazi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 400 HUF
3037259
19517
455
Fekete István: Névtelen katona. Filmforgatókönyv. Ajka,2015,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés.
2 000 HUF
3037266
19518
455
Fekete István: Féltékenység. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal, foltos.
1 600 HUF
3037275
19519
455
Fekete István: Aranypápa. Filmforgatókönyv. Ajka,2011,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, foltos, hullámos lapokkal.
1 600 HUF
3037281
19520
455
Fekete István: A túlsó part. Filmforgatókönyv. Ajka,2014,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés
2 000 HUF
3016433
19521
455
Fekete István 3 regénye: Tüskevár. Bp., 1978, Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Ballagó idő. Önéletrajzi regény. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + A koppányi aga testamentuma. Bp., 1968, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval.
1 600 HUF
3036764
19522
455
Juliette Benzoni: Államtitok I-IV. köt. Bp., 2000-2001, Geopen. Kiadói papírkötések.
3 000 HUF
3036337
19523
455
Kalóznapló. Morgan kapitány és a karib-tengeri kalózok rémtettei, ahogy Alexander Exquemelin a saját szemével látta. Bp., én., Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan fóliában, szép állapotban.
3 000 HUF
3038500
19524
455
Vegyes Petőfi Sándorral kapcsolatos könyvtétel, 4 db: Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Útijegyzetek, útilevelek, naplótöredékek, politikai cikkek, és tábori levelek és egy elbeszélés. Fáy Dezső képeivel. Nemzeti Könyvtár 100-101. sz. Bp., 1943., Stádium. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval.; Dávid Gyula - Mikó Imre: Petőfi Erdélyben. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt, kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban.; Horváth János: Petőfi Sándor. Bp., 1989, Gondolat. Reprint kiadás. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötésben.; Illyés Gyula: Petőfi Sándor. Illyés Gyula munkái. Bp.,1971,Szépirodalmi. Borsos Miklós rajzaival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
3 000 HUF
3032756
19525
455
Knut Hamsun műveinek 9 kötete (7 cím.) Modern Klasszikusok sorozat. Bp., én., Fővárosi Könyvkiadó - Pantheon. Kiadói art-deco aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, egy gerinc sérült.
3 000 HUF
3033468
19526
455
Dosztojevszkij özvegyének emlékiratai I-II. köt. Ford.: Bonkáló Sándor. Bp., [1928], Révai. A borító Abonyi Zoltán munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, szakadt borítóval, a gerinc alján kis sérüléssel.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house