Books: Other rarities Number of items: 372
3038463
19575
455
Hergár Emil: Mah-jong szabály. Terebess, Budapest, 1997. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban
1 600 HUF
3038853
19576
455
Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Egy eredeti magyar rege négy levonásban. Takács Ildikó illusztrációival. Bp., 2000, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban. Számozatlan példány.
2 000 HUF
3034387
19577
455
Raffai Kata: Áradat. Miskolc, 2000, Hajdu-Vinpress. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány (dupla dedikációval).
1 400 HUF
3034307
19578
455
László Gyula: Találkozásaim. Beszélgetések a kortársakkal. H.n., 2003, Szabad Tér. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
3035646
19579
455
A Hazafias Népfront Budapesti Körzeti Bizottságainak kézikönyve. Szerk.: Komor Vilma, Kovács György. Bp., 1979, (Fővárosi Nyomdaipari Vállalat), 328 p. Kiadói papírkötés
2 000 HUF
3036083
19580
455
Sütő András-Cenner MIhály-Gervai András-Bóta Gábor: Sinkovits. Bp., 2001, Hungalibri Kiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált kötés
1 200 HUF
3032737
19581
455
Váci Mihály: Szegények hatalma. DEDIKÁLT! Bp., 1964, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.
4 000 HUF
2922749
19582
455
Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
1 200 HUF
3035241
19583
455
Keleti Márton: Magányos emberek. - - elbeszélései. Gyoma, 1902, Kner Izidor, 131+(1) p. Kiadói festett, szecessziós egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
1 000 HUF
3034283
19584
455
1 600 HUF
3010208
19585
455
Cholnoky Viktor: Mozgai Pali a gyermekhős. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 184+(8) p. Szövegközi illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
3009442
19586
455
Havas Zsigmond: Didergők. Bp., é.n., Forrás, 163 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként javított, kissé foltos lapokkal.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house