Number of items: 372

Hanstein, Otfried von: Elektropolis, a technikai csodák városa. Ford.: Juhász Andor. Nemes Attila rajzaival. Bp., [1932], Révai. 171+(5) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19635.

3 000 HUF

Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Bp., 1892, Révai, 222+(1) p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, minimálisan sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
19636.

5 000 HUF

Kolumbán Lajos: Utazás a Vágvölgyén. Benedek Elek Kis Könyvtára 119-120. köt. Bp., [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
19637.

3 000 HUF

Toronyi István: Égnek az asztagok. Versek. Szombathely, 1937, Martineum, 110+2 p. Kiadói papírkötés.
19638.

1 000 HUF

19639.

1 400 HUF

Fenyvesi Ottó: Kollapszus. A szerző, Fenyvesi Ottó (1954-) József Attila-díjas vajdasági magyar költő, író, szerkesztő, képzőművész által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. Újvidék, 1988, Forum. A szerző munkáival illusztrált. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
19640.

1 600 HUF
10

Major-Zala Lajos: Ajsa. Meseregény. A szerző, Major-Zala Lajos (1930-2006) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány. München, 1983, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
19641.

1 200 HUF

19642.

1 200 HUF

19643.

900 HUF
2,44
2,81

19644.

800 HUF

19645.

800 HUF

19646.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF