Flea Market
Number of items: 414
3005561
12439
452
Flea Market
Német gyártmányú sisak, védőfelszerelés airsoft, paintball, stb. játékokhoz. Párnázattal, rögzítőpánttal. Megkímélt, jó állapotban.
3 000 HUF
3005574
12440
452
15000
Flea Market
ASG Steyr Mannlicher AUG A2 Enhanced Proline 6 mm airsoft puska, tárral, eredeti hordtáskával, újszerű állapotban, h: 77 cm
15 000 HUF
3007954
12441
452
Flea Market
Urológia, régi kórházi zománcozott fém tábla, korának megfelelő felületi hibákkal, 56x6 cm
1 800 HUF
3007977
12442
452
Flea Market
Antik patkoló, patametsző szerszám, kovácsoltvas, "1895 BI" jelzéssel, sérült fa fogóval, h: 29 cm
2 600 HUF
3008794
12443
452
Flea Market
Schloss Schwamberg, régi metszet / nyomat, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 18x13 cm, keret: 29x25 cm
1 800 HUF
2950894
12444
452
Flea Market
Leonardo Collection jelenet malacokkal, címkével jelzett, műgyanta, szép állapotban, m: 12 cm
3 600 HUF
2962507
12445
452
Flea Market
Fekete műgyanta elefánt, 17×16 cm
3 000 HUF
2962494
12446
452
Flea Market
Ülő elefánt, fa figura, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
3 000 HUF
2964584
12447
452
Flea Market
3 darab zsírkő tárgy, fo kutyás pecsétnyomók 6,5 cm kisebb sérülésekkel, váza 9 cm
4 000 HUF
2631369
12448
452
Flea Market
Budo Junior Sport, küzdősport-ruha. Méret: 3. Derékbőség: 90cm
5 000 HUF
2985410
12449
452
Flea Market
Vas kulcs fali fogas, kopással, h: 39 cm
4 000 HUF
2985407
12450
452
Flea Market
Vas kulcs falidísz, kopással, h: 42 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m