Flea Market
Number of items: 414
2984527
12427
452
Flea Market
22 darabos angol ezüstözött evőeszköz készlet tétel, jelzéssel, kopással
2 400 HUF
3010111
12428
452
2200
Flea Market
I. Ferenc József. Nyomat, papír. Olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 18x12 cm.
2 200 HUF
3010176
12429
452
Flea Market
I. Ferenc József magyar királyi koronában. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív, sarkaiban kissé sérült fakeretben, 23x18 cm.
2 000 HUF
3010300
12430
452
Flea Market
Wittelsbach Erzsébet (Sisi) magyar királyné portréja, modern nyomat, Dekoratív, ovális fa képkeretben. 26x21,5 cm
2 400 HUF
3010302
12431
452
Flea Market
Petőfi Sándor portréja, modern nyomat. Dekoratív, ovális, üvegezett fa képkeretben. 26x21,5 cm
2 600 HUF
3010318
12432
452
Flea Market
2 db art deco stílusú árnykép. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 35x31 cm
3 000 HUF
3010337
12433
452
Flea Market
cca 1960 Földgömb fa talapzaton, NDK kiadás, 1:60.000.000, átmérő: 21 cm, m: 29 cm, apró kopásnyomokkal
3 000 HUF
3005298
12434
452
Flea Market
4 db üres fotóalbum, 16,5x11,5 cm és 33,5x23 cm között
3 000 HUF
2889215
12435
452
Flea Market
Angol vadászjelenetes réz fali dísztál, préselt, kopásokkal, d: 30 cm
2 000 HUF
2889220
12436
452
Flea Market
Angol hajós réz fali dísztál, préselt, kopásokkal, d: 25 cm
1 000 HUF
2889263
12437
452
Flea Market
Zürich zászlaja, asztali zászló, m: 26 cm
1 000 HUF
2889218
12438
452
Flea Market
Angol kocsmajelenetes réz fali dísztál, préselt, kopásokkal, d: 30 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m