Flea Market Number of items: 414
3006977
12559
452
Flea Market
4 db töltős öngyújtó, közte John Player, működőképes, kopással
3 000 HUF
3006972
12560
452
Flea Market
1900-as évek eleje, fa legyező, születési dátumokkal, sérüléssel, h: 16 cm
2 000 HUF
3010432
12561
452
Flea Market
Japán dísztőr, fantázia tokban, jelzéssel, kopással, h: 21 cm
4 000 HUF
3013304
12562
452
Flea Market
"1953 Elizabeth II Coronation" (II. Erzsébet brit királynő koronázása) emlék csengő, réz, zománc díszítéssel, jelzett (Made in England), kissé kopott, m: 10 cm / Queen Elizabeth II Coronation commemorative brass bell, with slight wear
10 000 HUF
2890239
12563
452
Flea Market
Réz dohánytartó, sas motívummal, belül erősen kopott, jelzés nélkül, 7x5 cm
2 000 HUF
3007566
12564
452
Flea Market
Carrera napszemüveg szép állapotban
2 000 HUF
3009620
12565
452
Flea Market
Faragott csont asztali fogpiszkáló tartó 6,5 cm
2 400 HUF
2909032
12566
452
900
Flea Market
8 db különféle bizsu gyűrű + 3 pár mandzsetta
2905082
12567
452
Flea Market
The Heritage Collection - 28 zsebóra márka leírása, díszdobozban, 13,5x9,5 cm
1 600 HUF
2992006
12568
452
Flea Market
Ardath London Splendo cigarettás doboz, fém, kopott, 8x14 cm
2 000 HUF
2754330
12569
452
Flea Market
Murano üveg gyöngyös nyaklánc, fém lóherével, h: 39-46 cm, csomó van rajta!
3 600 HUF
2749434
12570
452
Flea Market
Nagy szemű bizsu gyöngy nyaklánc, h: 47 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house