Number of items: 349
2824942
11402
436
Kínai étkészlet, hiányokkal, jelzett, kopásokkal. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL PICK UP!
9 000 HUF
2824883
11403
436
Régi Capodimonte váza, jelzett, kopásokkal, m: 10 cm, d: 9 cm
12 000 HUF
2824626
11404
436
Antik virágmintás teáscsésze, vastag melegen tartó porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 6,5, d: 11 cm
1 000 HUF
2824625
11405
436
1 000 HUF
2824624
11406
436
1 000 HUF
2824623
11407
436
1 000 HUF
2824622
11408
436
1 000 HUF
2824606
11409
436
Elizabeth Arden Southern Heirlooms Japán, angol vadász motívumos tálka, jelzett, minimális kopással, 11x14 cm
5 000 HUF
2824600
11410
436
4 személyes, aranyozott, virágmotívumos, csehszlovák mokkás készlet, jelzett, festő: Szabó Zsuzsa, kis kopásokkal.
7 000 HUF
2828812
11411
436
Olvashatatlan jelzéssel: Elefánt. Festett fajansz, egyik agyara sérült, m: 18 cm
6 000 HUF
2828806
11412
436
Porcelán lámpatest. Sas, irizáló, színes porcelán, üveg szemekkel, alján gyári tűzrepedés, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 21 cm
6 000 HUF
2828801
11413
436
Francia Sarreguemines, falitányér, Régi ház motívummal, Mázalatti matricás fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, 24x24 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m