Number of items: 349
2788538
11426
436
600
Tejkiöntő, jelzés nélkül, kopott, m: 16 cm
2802761
11427
436
Akt. Jelzett fehér mázas porcelán, Hibátlan 17 cm
1 600 HUF
2759992
11428
436
Klasszikus mintájú süteményes, szendvicses tálca. Matricás, jelzett, kopott 16x45 cm
4 000 HUF
2761446
11429
436
7 000 HUF
2762628
11430
436
Szecessziós, virágmintás porcelán sültes tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, kopott, 42,5x29,5 cm
2 400 HUF
2762558
11431
436
2 db kerek porcelán tálca, Royal Epiag Czechoslovakia, ill. jelzés nélkül. Kézzel festett, kopásokkal, 26x24 cm és 24,5x21 cm
2 000 HUF
2778775
11432
436
Mérges pulyka és kislány. Mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan 17x17 cm
2 400 HUF
2780100
11433
436
3400
Bavaria díszváza, jelzett. kopásokkal, m: 11 cm
3 400 HUF
2780101
11434
436
Antik váza, jelzés nélkül, kopott, m: 20 cm
4 000 HUF
2779651
11435
436
Antik tortatál, porcelán, jelzés nélkül, kopott, d: 38 cm
6 000 HUF
2779646
11436
436
Kínai mintás díszváza, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
6 000 HUF
2784466
11437
436
2 db Bavaria dísz tányér, 1979, 1977, jelzett, kopott, d: cca. 20 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m