Number of items: 349
2835899
11378
436
Jelzés nélkül: Kisfiú batyuval és kutyával, kézzel festett, hibátlan, m: 16 cm
4 000 HUF
2836108
11379
436
4800
Angol fajansz, emeletes kínáló, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
4 800 HUF
2835758
11380
436
Régi fekete arany virágmintás fajansz váza, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 26,5 cm
2 000 HUF
2835753
11381
436
Alföldi rózsás tálca, jelzett, hibátlan, 36,5x19 cm
2 000 HUF
2835751
11382
436
Haas & Czjzek Bavaria 3 részes reggeliző, jelzett, minimális kopás, d: 19,5 cm
1 400 HUF
2835749
11383
436
Kínai só, bors szóró és fogvájó tartó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 6-7 cm
3 000 HUF
2835097
11384
436
Régi aranyozott porcelán kínáló, jelzés nélkül, kopott, 27x32 cm
2 600 HUF
2824549
11385
436
4800
5 db porcelán figura, nipp, részben, jelzett, minimális kopásokkal, pár darabon kis csorba, m: 5-15 cm
4 800 HUF
2824552
11386
436
Royal Dux, design, hamutartó, Prága szimbólumával, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
2 800 HUF
2824556
11387
436
ENS porcelán bonbonier, figurális rózsákkal, kis lepattanások, jelzett, 18x10 cm
6 000 HUF
2824569
11388
436
Antik angol fajansz tálka, jelzett, kopott, d: 15 cm
1 800 HUF
2824568
11389
436
Cseh Altwien bonbonnier, matricás fajansz, jelzett, kopott, d: 11cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m