Number of items: 201

13783.

1 000 HUF

13784.

16 000 HUF
43,36
50,00

13785.

3 200 HUF
8,67
10,00

13786.

2 400 HUF

13787.

1 000 HUF

13788.

18 000 HUF
48,78
56,25

13789.

5 000 HUF

13790.

800 HUF

13791.

10 000 HUF

13792.
T2/3

55 000 HUF
149,05
171,88

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült, de a legtöbb ép, néhol kopásokkal.  A sorozatban benne az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák
13793.

70 000 HUF
189,70
218,75

13794.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF