Number of items: 201

13795.

2 000 HUF

13796.

1 800 HUF

13797.

1 600 HUF

13798.

50 000 HUF
135,50
156,25

13799.

10 000 HUF

13801.

9 000 HUF
24,39
28,13

13802.

10 000 HUF

Vindelälven-Six Ages. Fotókönyv. 1997, Roine Magnusson. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban / full linen binding, good condition
13803.

1 000 HUF

Hogarth, William; Lichtenberg, Georg Christoph: A szajha útja. Bp., 1987, Helikon. 6 db képmelléklettel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, zsírpapír védőborítóval, jó állapotban.
13804.

1 400 HUF

4 db Verdi-kottája: Rigoletto, Opern-Arien, Aida, Troubadour. Szerk. Soldan, Kurt. Leipzig, é. n., C. F. Peters (Edition Peters 1379., 2185., 4249., 4253.). Papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
13805.

3 000 HUF

Buffe, Carl, Geschichte der Weltliteratur. 1. köt. Leipzig, 1910, Verlag von Velhagen & Klasing. Számos érdekes, színes illusztrációval. Kicsit kopott félbőr kötésben, az első néhány lap kijár, egyébként jó állapotban.
13806.

2 600 HUF
7,05

Latin-magyar szótár. Szerk.: Burián János. Bp., é. n., Franklin Társulat. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.; Magyar-latin szótár. Szerk.: Burián János. Vászonkötésben, jó állapotban.
13807.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF