https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 201
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1039105
13759
241
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, belső borítólap szakadt, gazdagon illusztrált, kopottas
Starting price:
1 000 HUF
936269
13760
241
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Szántó György: Fekete éveim. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói halinakötésben.
The item is not available
1042001
13761
241
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Laurie A.: Diák- élet Angolországban. Francziából átdolgozta Hegedűs Pál. Budapest, 1912, Franklin. Illusztrált, kiadói karton kötésben, gerinc elvált,ragasztott.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
978176
13762
241
0
6000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Keleti Arthur: Az boldogtalan Raymondo és a szerentsés Bertrandus lovagoknak hiteles szerelmes története 7 képben avagy: a csalfa Bertrandus lovag házassága s miképpen ejteték tőrbe s küldeték el a nemes Rajmondo lovag a szent sírhoz és hogyan jöve vissza s mula ki. Grotesque játék. Szerkesztette - - jambusokra segítette Kelemen Viktor több rajzokkal tsinositotta Vértes Marcel. Buda- Pest, 1920, Pallas betűivel. A belső könyvdíszítéseket Gróf József, az illusztrációkat Vértes Marcell készítette, fába metszették Körner és Laufer Budapesten 1920-ban. A könyv 700 példányban készült. A kötet 108 sorszámú. Eredeti félvászon kötésben. A belső gerinc kissé viseltes.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
909814
13763
241
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A tartósondolálás kézikönyve Mayer realistic rendszere után. Bp., cca 1930. Spatz Henrik könyvnyomdája. 28p. kihajtható lapokkal. Első borító elvált
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1058630
13764
241
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt. Szakadt papírkötésben.
Starting price:
2 000 HUF
1018099
13765
241
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A magyar kereskedő könyve III. kötet. Szerk: Schack Béla. Bp, 1909, Révai. Az értéküzlet. Váltók, csekkek, részvények, értékpapírok. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1023708
13766
241
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Palásthy Marcell: A második élet. Budapest, é.n., Tolnai. Szecessziós kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
The item is not available
1057828
13767
241
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fodor Zsigmond dr.: Az élet csodái. Budapest, 1941, A Szociáldemokrata Párt kiadása. Kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
926284
13768
241
0
100
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Irodalmi tájékoztató. Válogatott magyar könyvek jegyzéke. VI. évfolyam: 1928. Bp., 1928, Révai Irodalmi Intézet Nyomdája. Kissé szakadt papírkötésben.
The item is not available
1041861
13769
241
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Madzsar Gusztáv(Rudnyay Kálmán): Nevelőben. Bp., 1893, Lampel R. Egészbőr kötésben, enyhén kopott állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
523814
13770
241
0
9000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét előmozdítására és ipar-üzlet lenditésére, a mezőgazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay Jenő. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kesőbbi félvászon kötésben. Kissé foltos (egy lapba szöveget nem érő belevágás)
Starting price:
9 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment