Books: other rarities

Number of items: 120

10 db szótár és nyelvkönyv
11538.

10 db szótár és nyelvkönyv

800 HUF

11539.

4 000 HUF

1708-ból származó ószláv imakönyv (az első és és utolsó oldalak rossz állapotban) / 1708 Old-Slavic praybook in bad condition
11540.

8 000 HUF

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben /Antal Mihály ügyelése alatt. Tudnivalók: Schedel Ferencz. Előszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz./ 1835, Buda, Magyar kir. Egyetem betűivel, korabeli, kopott aranyozott félbőr kötésben
11541.

1 500 HUF
4,07
4,69

11542.

4 000 HUF

cca 1925 Tolnai Világtörténelme - A világháború története I. kötet, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. kiadásában, több száz képpel, térképekkel, jó állapotban
11543.

3 000 HUF

1924 Jókai centenáriumi díszkiadás 3 kötet a sorozatból: 27,29,56. egységes jó állapotban
11544.

1 000 HUF

1924, 1933, 1935 CIH: Magyar Törvénytár 3 kötete a pótlásokkal együtt, egészvászon kötésben (foltos)
11545.

3 000 HUF

Márkus Dezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai a Curia és az ítélőtáblék döntéseinek gyűjteménye, Grill Károly 1893, Bp. I-II. kötet (teljes) dombornyomott, kopott aranyozású egészvászon kötésben (foltos)
11546.

3 000 HUF

Közgazdasági enciklopedia. 1-4. köt. Bp. (1929) Athenaeum. 851 p.Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Szép állapotban.
11547.

12 000 HUF

1882 Livre d`Amour - a Szerelem könyve 720 oldalas francia könyv rengeteg képpel (az első 6 lap rossz állapotban) kopott félbőr kötésben
11548.

1 400 HUF

Vegyes könyv tétel: Magyar kereskedők könyve III. kötet, A világjárás hősei 3 kötete, 3 db német nyelvű könyv
11549.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF