Books: other rarities Number of items: 120
325250
11538
137
Books: other rarities
10 db szótár és nyelvkönyv
397384
11539
137
Books: other rarities
4 000 HUF
327745
11540
137
Books: other rarities
1708-ból származó ószláv imakönyv (az első és és utolsó oldalak rossz állapotban) / 1708 Old-Slavic praybook in bad condition
8 000 HUF
350438
11541
137
1500
Books: other rarities
Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a Magyar Tudós Társaság. Magyar-Német, Német-Magyar 2 kötetben /Antal Mihály ügyelése alatt. Tudnivalók: Schedel Ferencz. Előszó: Vörösmarty Mihály, Schedel Ferencz./ 1835, Buda, Magyar kir. Egyetem betűivel, korabeli, kopott aranyozott félbőr kötésben
1 500 HUF
353987
11542
137
Books: other rarities
4 000 HUF
389043
11543
137
Books: other rarities
cca 1925 Tolnai Világtörténelme - A világháború története I. kötet, Budapest, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. kiadásában, több száz képpel, térképekkel, jó állapotban
3 000 HUF
395213
11544
137
Books: other rarities
1924 Jókai centenáriumi díszkiadás 3 kötet a sorozatból: 27,29,56. egységes jó állapotban
1 000 HUF
395209
11545
137
Books: other rarities
1924, 1933, 1935 CIH: Magyar Törvénytár 3 kötete a pótlásokkal együtt, egészvászon kötésben (foltos)
3 000 HUF
395170
11546
137
Books: other rarities
Márkus Dezső: Felsőbíróságaink elvi határozatai a Curia és az ítélőtáblék döntéseinek gyűjteménye, Grill Károly 1893, Bp. I-II. kötet (teljes) dombornyomott, kopott aranyozású egészvászon kötésben (foltos)
3 000 HUF
398746
11547
137
Books: other rarities
Közgazdasági enciklopedia. 1-4. köt. Bp. (1929) Athenaeum. 851 p.Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Szép állapotban.
12 000 HUF
397556
11548
137
Books: other rarities
1882 Livre d`Amour - a Szerelem könyve 720 oldalas francia könyv rengeteg képpel (az első 6 lap rossz állapotban) kopott félbőr kötésben
1 400 HUF
397664
11549
137
Books: other rarities
Vegyes könyv tétel: Magyar kereskedők könyve III. kötet, A világjárás hősei 3 kötete, 3 db német nyelvű könyv
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house