Books: other rarities

Number of items: 120

1912 Pikler J. Gyula: 1911 A budapesti lakásszámlálás főbb eredményei 114p. korabeli félvászon kötésben a szerző ajánlásával
11514.

3 000 HUF

11515.

2 000 HUF

Mihalik József: Jelentés a múzeumok és könyvtárak orsz. főfelügyelőségének 1912. évi működéséről, Bp. Stephaneum 67p.
11516.

2 000 HUF

1911 Múzeumi és könyvtári értesítő közlöny, benne képes cikk a hazai ötvöscéhek pecsétéiről, képekkel
11517.

1 000 HUF

Magyar Lótenyésztés 1945-1980 + 2 db német nyelvű képes könyv lovakról
11518.

2 000 HUF

11519.

10 000 HUF

Közgazdasági enciklopédia I. kötet, 4 térképmelléklettel, jó állapotú vászonkötésben
11520.

1 400 HUF

1937 Az élet útmutatója, Pesti Hírlap kiadása, vászonkötésben, az első oldal hiányzik
11521.

1 200 HUF

Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Dombornyomott fatáblás egészbőr kötésben sárgaréz vasalásokkal, magyar címert ábrázoló réz kapcsokkal. (az egyik fatábla kettétört) 1883, 420p
11522.

9 000 HUF
24,39
28,13

Cziffra alapítvány: A Musica c. lap Liszt Ferenc különszámának hasonmás kiadása, Papírborítóban. Angol-Francia-Magyar
11523.

3 000 HUF

1888 Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Bécs és Alsó-Ausztria 690old. aranyozott kiadói félbőr kötésben (gerinc fent sérült)
11524.

7 000 HUF
18,97
21,88

Vegyes háború előtti könyvtétel, benne Shakespeare-mesék, Jókai Mór: Délvirágok, Magyar-Német sebszótár, Tolnai világlexikon 5. kötete és más érdekes könyvek főleg sérült állapotban
11525.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF