https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: other rarities

Number of items: 120

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban
1
11526.

A Család tanácsadója 460 fekete képpel, 32 színes táblával, 24 egyszínű táblával, Dante könyvkiadó, Budapest 1930 1087 old. dombornyomott félbőr kötésben + Dr. Kéthly László: A Család Egészsége 34 színes táblával és számos eredeti képpel 790 old. mindkét könyv kiváló állapotban

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott, kissé kopottas bőrkötésben
1
11527.

Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György fordításában, Palladis Rt, 1928. 20 művészies, rézkarcszerű képpel, aranyozott, dombornyomott, kissé kopottas bőrkötésben

 
The item is not available
Starting price:
2 500 HUF
6,78
EUR
,
7,81
USD
Number of bids:
0
 
Nagy vegyes könyv tétel: A Pál utcai fiúk, Marx gazdasági tanácsai, Szerelem CSeka Halál, A Varázsló, Az üldözött, Báró Herzfeld Clarissz, stb.
1
11528.

Nagy vegyes könyv tétel: A Pál utcai fiúk, Marx gazdasági tanácsai, Szerelem CSeka Halál, A Varázsló, Az üldözött, Báró Herzfeld Clarissz, stb.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
4
 
30 db háború előtti könyv, benne Móricz, és más jobb kiadások
1
11529.

30 db háború előtti könyv, benne Móricz, és más jobb kiadások

 
The item is not available
Starting price:
1 500 HUF
4,07
EUR
,
4,69
USD
Number of bids:
0
 
Egyetemes Regénytár 8 kötete, Singer és Wolfner, Bp. 1887-1896, dombornyomott vászonkötésben (egy könyv kötése sérült a többi jó állapotban)
1
11530.

Egyetemes Regénytár 8 kötete, Singer és Wolfner, Bp. 1887-1896, dombornyomott vászonkötésben (egy könyv kötése sérült a többi jó állapotban)

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Szederkényi Anna munkái 6 kötetben, Singer és Wolfner, Budapest én. egységes kiadói félvászon kötésben (egy kötetben a kötés laza, a többi jó állapotban)
1
11531.

Szederkényi Anna munkái 6 kötetben, Singer és Wolfner, Budapest én. egységes kiadói félvászon kötésben (egy kötetben a kötés laza, a többi jó állapotban)

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Új idők lexikona I.-IX. kötet. Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest 1937 Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (hiánytalan kiváló állapotban)
1
11532.

Új idők lexikona I.-IX. kötet. Singer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest 1937 Aranyozott kiadói egészvászon kötésben (hiánytalan kiváló állapotban)

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
 
Nagy háború előtti hagyaték könyv tétel: 25 db könyv, benne a Világ Történelme I-II., Atheaneum kézi lexikon, Jókai, 1864-es német folyóirat évfolyama, más szépirdalom vegyes minőségben
1
11533.

Nagy háború előtti hagyaték könyv tétel: 25 db könyv, benne a Világ Történelme I-II., Atheaneum kézi lexikon, Jókai, 1864-es német folyóirat évfolyama, más szépirdalom vegyes minőségben

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
1
 
1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!
1
11534.

1936 Új idők lexikona I.-XXIV. kötet. Teljes 12 könyvben, Signer és Wolfner Irodalmi intézet, Budapest Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (néhány helyen a kötés elvált, az I. kötetből 1 lap hiányzik, de egyébként szép állapotú, hiánytalan kötetek) MOST jelképes áron!

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
22 db igényes szépirodalmi könyv az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi diszkiadású sorozatából, általában jó állapotban. MOST JELKÉPES ÁRON!
1
11535.

22 db igényes szépirodalmi könyv az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi diszkiadású sorozatából, általában jó állapotban. MOST JELKÉPES ÁRON!

 
The item is not available
Starting price:
25 000 HUF
67,75
EUR
,
78,13
USD
Number of bids:
0
 
Losonczi István: Hármas kis tükör, melly I. a´ Szent Históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a´ nemes tanulóknak, summásan, de világosan elöadja, Komárom, 1809. Weinmüllerné 216 p. 2 kihajtható térkép. Egykorú, félbőr kötésben. (Kötés és az első és utolsó néhány lap sérült, ázott, de mind hiánytalan és olvasható) Igazi ritkaság!
1
11536.

Losonczi István: Hármas kis tükör, melly I. a´ Szent Históriát, II. Magyar országot, III. Erdély országot, annak földével, polgári-állapatjával, és históriájával, gyenge elmékhez alkalmaztatott módon, a´ nemes tanulóknak, summásan, de világosan elöadja, Komárom, 1809. Weinmüllerné 216 p. 2 kihajtható térkép. Egykorú, félbőr kötésben. (Kötés és az első és utolsó néhány lap sérült, ázott, de mind hiánytalan és olvasható) Igazi ritkaság!

 
The item is not available
Starting price:
35 000 HUF
94,85
EUR
,
109,38
USD
Number of bids:
0
 
Békés megye képes krónikája, Békés megye körgyűlésének milleniumi bizottsága, 2001, aranyozott kiadói papírkötésben, színes tékával 405p rengeteg képpel
1
11537.

Békés megye képes krónikája, Békés megye körgyűlésének milleniumi bizottsága, 2001, aranyozott kiadói papírkötésben, színes tékával 405p rengeteg képpel

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment