Glass-objects

Number of items: 471

cca 1910 Beyermann &amp; Co. Haida szecessziós váza, jelzés nélkül, szájánál restaurált, m: 11,5 cm
12577.

cca 1910 Beyermann & Co. Haida szecessziós váza, jelzés nélkül, szájánál restaurált, m: 11,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Murano millefiori macska alakú levélnehezék asztaldísz, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm
12578.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Lilán pácolt kristály kehelyváza ezüst (Ag) talpban, jelzett, 1937-1966 közötti magyar fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, m: 20 cm
12579.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Kancsó. Erdély, 19. sz. közepe - második fele, kék üvegszál peremezéssel, pattanással, m: 10 cm
12580.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Csiszolt kék talpas üvegpohár szett, 6 db, eredeti dobozban, hibátlan, m: 21,5 cm
12581.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Karcag Berekfürdői fátyolüveg váza. Hibátlan, m: 12,5 cm
12582.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1950 Frenton Cranberry opalescent bütykös díszítésű üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm
12583.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Bütykös kancsó. Parád, 20. sz. eleje, kis sérüléssel, m: 21 cm
12584.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
"Savoy" váza. Finnország, Iittala gyár, Alvar Aalto (1898-1976) terve (1937), kétrétegű opálüveg, címkével jelzett, hibátlan, 15x13x12 cm /// "Savoy" vase. Finland, Iittala factory, design by Alvar Aalto (1898?1976) in 1937, double-layered opal glass, with label, flawless, 15×13×12 cm
12585.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzett, hibátlan, 56x35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12586.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Dzbanek Huta Tarnów, Barbara Kaczmarek-Górska designer: Kétfüles váza. Anyagában színezett hutaüveg, jelzés nélkül, talpánál kis pattogzással, m: 25 cm
12587.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Daum Nancy szecessziós cameo üveg nagyváza nárciszokkal díszítve. Daum fivérek gyára, Nancy, 1910 körül. Oldalán jelzett: Daum Nancy és a lotharingiai kettőskereszt. Felületén néhol karccal és kis ütődésnyommal, m: 49,5 cm /// Daum Nancy Art Nouveau Cameo Glass Large Vase, Decorated with Daffodils, manufactured by the Daum brothers, Nancy, circa 1910. Signed on the side: Daum Nancy with the Lorraine cross. Surface with occasional scratches and minor impact marks, height 49.5 cm.
12588.

Available for bidding
600 000 HUF
1 626,02
1 875,00
Minimum bid:
600 000 HUF
600 000 700 000 800 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF