Glass-objects Number of items: 471
3512297
12577
524
50000
Glass-objects
cca 1910 Beyermann & Co. Haida szecessziós váza, jelzés nélkül, szájánál restaurált, m: 11,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3519186
12578
524
Glass-objects
Murano millefiori macska alakú levélnehezék asztaldísz, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3517381
12579
524
Glass-objects
Lilán pácolt kristály kehelyváza ezüst (Ag) talpban, jelzett, 1937-1966 közötti magyar fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, m: 20 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3519073
12580
524
Glass-objects
Kancsó. Erdély, 19. sz. közepe - második fele, kék üvegszál peremezéssel, pattanással, m: 10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3516114
12581
524
Glass-objects
Csiszolt kék talpas üvegpohár szett, 6 db, eredeti dobozban, hibátlan, m: 21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3519883
12582
524
Glass-objects
Karcag Berekfürdői fátyolüveg váza. Hibátlan, m: 12,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3513331
12583
524
Glass-objects
cca 1950 Frenton Cranberry opalescent bütykös díszítésű üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 9,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3519054
12584
524
Glass-objects
Bütykös kancsó. Parád, 20. sz. eleje, kis sérüléssel, m: 21 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3409551
12585
524
40000
Glass-objects
"Savoy" váza. Finnország, Iittala gyár, Alvar Aalto (1898-1976) terve (1937), kétrétegű opálüveg, címkével jelzett, hibátlan, 15x13x12 cm /// "Savoy" vase. Finland, Iittala factory, design by Alvar Aalto (1898?1976) in 1937, double-layered opal glass, with label, flawless, 15×13×12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3464885
12586
524
40000
Glass-objects
Kalmár Pál: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, jelzett, hibátlan, 56x35 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3499515
12587
524
Glass-objects
Dzbanek Huta Tarnów, Barbara Kaczmarek-Górska designer: Kétfüles váza. Anyagában színezett hutaüveg, jelzés nélkül, talpánál kis pattogzással, m: 25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3454176
12588
524
600000
Glass-objects
Daum Nancy szecessziós cameo üveg nagyváza nárciszokkal díszítve. Daum fivérek gyára, Nancy, 1910 körül. Oldalán jelzett: Daum Nancy és a lotharingiai kettőskereszt. Felületén néhol karccal és kis ütődésnyommal, m: 49,5 cm /// Daum Nancy Art Nouveau Cameo Glass Large Vase, Decorated with Daffodils, manufactured by the Daum brothers, Nancy, circa 1910. Signed on the side: Daum Nancy with the Lorraine cross. Surface with occasional scratches and minor impact marks, height 49.5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 000 HUF
600 000 700 000 800 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house