Glass-objects Number of items: 471
3262179
12601
524
Glass-objects
Pohár. cca 18. sz. vége - 19. sz. első harmada, feltehetően Szászország környéke, felfelé enyhén szélesedő testén fazettált és gravírozott virágmintás díszítéssel. Kis kopottsággal, m: 11,5 cm /// Glass. Circa late 18th century ? early 19th century, presumably from the Saxony region. The body slightly widening upwards, with faceted and engraved floral pattern decoration. Minor wear. Height: 11.5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3337223
12602
524
30000
Glass-objects
Loetz stílusú irizáló üvegváza, kovácsoltvas tartóval, jelzés nélkül, teljes m: 21,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3193069
12603
524
19000
Glass-objects
1985, Nemzeti színű üvegszálakból tekert iparművész üveg pásztorbot. Mihályfy László filmrendezőnek a Városi talaj és etnikai lélek című filmjéért az emigráns magyar közösségtől kapott ajándék. Üveg stúdiómunka, jelzés nélkül, hibátlan, h: 108 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
2880098
12604
524
55000
Glass-objects
Skandináv design kristály gyertyatartó Hibátlan 17x19 c, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3517708
12605
524
Glass-objects
Jegecüveg jégtartó, m: 12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3516537
12606
524
Glass-objects
Lausitzer Glass ólomkristály italos pohár szett tálcán, jelzett a poharakon, hibátlan, d: 22 cm, m: 12,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3516892
12607
524
Glass-objects
Cseh füstszínű asztaldísz, anyagában színezett, 14x10 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3519059
12608
524
Glass-objects
Art deco színezett tejüveg kis kancsó, minimális pattogzással, m: 9,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3519063
12609
524
Glass-objects
Anyagában fátyolosan színezett design ékszertartó, lepattanással, 15x9 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513412
12610
524
Glass-objects
Antik befőttes üveg. 8l, cca 19. sz. második fele, hibátlan, m: 37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3519069
12611
524
Glass-objects
U Kalicha italos pohár, hibátlan, m: 8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3513335
12612
524
4200
Glass-objects
Talpas kristály pezsgőspohár garnitúra, 6 darab, kopott jelzéssel, hibátlan, m: 19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 400 5 000 6 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house