Photo

Number of items: 721

Réti Pál: Gyermekbemutatás, jelzés nélküli fotó, 23,5×17,5 cm
18674.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1960-1970 Ismeretlen szerző fotómontázsa 24x18 cm-es méretben
18675.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1945 Ék Sándor (1902-1975) festőművész és fotóriporter hagyatékából jelzés nélküli vintage fotó (Töprengő), 24x18 cm
18676.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Fő utcai ház udvara. ca 1920 zselatinos ezüst nagyítás, Jelzett. Novák jelzéssel. 23x17 cm Üvegezett keretben 30x40 cm
18677.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Haraszty István (1934-2022): Helyzet I. Ofszet. 42x29 cm Jelzett a nyomaton sarkán apró gyűrödéssel
18678.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Balla Demeter (1931-2017): Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész, építészettörténész fotója, jelzett a fotón (Balla D. 1980) és a hátoldalán pecséttel jelzett, feliratozva, 18x24 cm
18679.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
1943 Angyalfi Andor (1892-1973): "Béke" - Pax, a hátoldalán "Magyar Amatőrfényképezők Országos Szövetségének Soproni Csoportja (rajta: Soproni Fotoklub bélyegzéssel)", "2. Országos Művészi Fényképkiállítás Kassán 1943 November 11-től 28-ig" címkékkel, és "Soproni Fotoklub" bélyegzésekkel, 33x28 cm
18680.

Available for bidding
11 000 HUF
29,81
34,38
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
cca 1940 Vadas Jolán (1910-1978) 2 db vintage fotőművészeti alkotása: Vitorlás a Balatonon, Hallo Mami! (Csónakázó gyermek), az egyik a hátoldalán feliratozott és pecséttel jelzett, a sarkain kis kopásnyomokkal, 24x18 cmx2
18681.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1952-1952 Bojár Sándor (1914-2000) Női sportolók fotója, rajta szovjet, magyar, kínai, lengyel...stb sportolókkal, a hátoldalán pecséttel jelzett, 17x24 cm
18682.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1940 Vadas Jolán (1910-1978) 2 db vintage fotőművészeti alkotása: Sweet Dream, Halászbástya, az egyik a hátoldalán feliratozott és pecséttel jelzett, a sarkain és a szélein kis kopásnyomokkal,az egyik fotó egyik sarkán apró hiánnyal, 24x18 cm x2
18683.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1939 Tarjánné Dvihally Anna (1907-1982): "Régi zalai ház", fotó kartonon, "B. S. E. Fotokiállítás 1939" címkével, a hátoldalon feliratozva, foltos, kopott kartonnal, 22x29 cm, karton: 42x47 cm
18684.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
1939 Tarjánné Dvihally Anna (1907-1982): "Bucsuban", fotó kartonon, "B. S. E. Fotokiállítás 1939" címkével, a hátoldalon feliratozva, foltos, sérült, részben hiányos kartonnal, a fotó felületén karcolásokkal, sérülésekkel, 22x30 cm, karton: 42x47 cm
18685.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF