Available for bidding
18683.
Photo
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
cca 1940 Vadas Jolán (1910-1978) 2 db vintage fotőművészeti alkotása: Sweet Dream, Halászbástya, az egyik a hátoldalán feliratozott és pecséttel jelzett, a sarkain és a szélein kis kopásnyomokkal,az egyik fotó egyik sarkán apró hiánnyal, 24x18 cm x2
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |