Available for bidding
18681.
Photo
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
cca 1940 Vadas Jolán (1910-1978) 2 db vintage fotőművészeti alkotása: Vitorlás a Balatonon, Hallo Mami! (Csónakázó gyermek), az egyik a hátoldalán feliratozott és pecséttel jelzett, a sarkain kis kopásnyomokkal, 24x18 cmx2
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |