Photo

Number of items: 721

cca 1900 Isztambul, Galata híd G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Galata bridge Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
18892.

cca 1900 Isztambul, Galata híd G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Galata bridge Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
ca 1985 Virágkarnevál Debrecen fotóalbum 16 db színes fotóval
18894.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
1956 Államvédelmi sorkatonák a Köztársaság téri Pártházat támadó forradalmárok puskacsöve előtt, nevesített sajtófotó, későbbi nagyítás 9x12 cm
18895.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
18896.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Yokohama kikötő / Látkép Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó kétoldalas fotó 33x26 cm /   ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japan, Yokohama harbor / Landscape photo captioned by geographer and traveler Jenő Cholnoky double-sided photo 33x26 cm
18897.

ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Yokohama kikötő / Látkép Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó kétoldalas fotó 33x26 cm /
ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japan, Yokohama harbor / Landscape photo captioned by geographer and traveler Jenő Cholnoky double-sided photo 33x26 cm

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokió Horikiri vigalmi negyed / Yokohama Maganecho bordélyház Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó kétoldalas fotó 33x26 cm Meidzsi-kori japán fotográfia - erotika - társadalomtörténet - magyar tudománytörténeti proveniencia metszéspontja.  Kusakabe Kinbei - a japán fotográfia klasszikusa Kusakabe Kinbei (1841-1932) a Meidzsi-kor legismertebb japán fotográfusai közé tartozik. Kézzel színezett albumin fotóiról világszerte ismert. munkái ma a British Museum, Smithsonian, Getty gyűjteményeiben szerepelnek. Szokásos képei közül kitűnik a jelenlegi alkotás. Tiltott, elhallgatott téma: bordélyház A Meidzsi-kori Japánban a bordélyházak világa: erősen szabályozott, de külföldiek számára egzotikus, fényképen ritkábban, burkoltan ábrázolt téma volt.A Horikiri / Yokohama Maganecho negyed a 19. század végén hírhedt "licensed quarter" volt, elsősorban külföldi utazók, diplomaták, tengerészek által látogatott. /  ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japan, Yokohama brothel / Tokyo Horikiri photo captioned by geographer and traveler Jenő Cholnoky double-sided photo 33x26 cm   Kusakabe Kinbei - a classic of Japanese photography Kusakabe Kinbei (1841-1932) is one of the most famous Japanese photographers of the Meiji period. He is known worldwide for his hand-colored albumen photographs. His works are now in the collections of the British Museum, Smithsonian, Getty. Among his usual images, the current work stands out. Forbidden, silenced topic: brothel In Meiji-era Japan, the world of brothels was a highly regulated, but exotic subject for foreigners, rarely depicted in photographs, and covertly.The Horikiri / Yokohama Maganecho district was a notorious "licensed quarter" at the end of the 19th century, visited primarily by foreign travelers, diplomats, and sailors. /
18898.

ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japán, Tokió Horikiri vigalmi negyed / Yokohama Maganecho bordélyház Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó által feliratozott fotó kétoldalas fotó 33x26 cm
Meidzsi-kori japán fotográfia - erotika - társadalomtörténet - magyar tudománytörténeti proveniencia metszéspontja.

Kusakabe Kinbei - a japán fotográfia klasszikusa
Kusakabe Kinbei (1841-1932) a Meidzsi-kor legismertebb japán fotográfusai közé tartozik.
Kézzel színezett albumin fotóiról világszerte ismert. munkái ma a British Museum, Smithsonian, Getty gyűjteményeiben szerepelnek. Szokásos képei közül kitűnik a jelenlegi alkotás. Tiltott, elhallgatott téma: bordélyház
A Meidzsi-kori Japánban a bordélyházak világa: erősen szabályozott, de külföldiek számára egzotikus, fényképen ritkábban, burkoltan ábrázolt téma volt.A Horikiri / Yokohama Maganecho negyed a 19. század végén hírhedt "licensed quarter" volt, elsősorban külföldi utazók, diplomaták, tengerészek által látogatott. /

ca 1890 Kusakabe Kinbei, (1841-1932) Japan, Yokohama brothel / Tokyo Horikiri photo captioned by geographer and traveler Jenő Cholnoky double-sided photo 33x26 cm

Kusakabe Kinbei - a classic of Japanese photography Kusakabe Kinbei (1841-1932) is one of the most famous Japanese photographers of the Meiji period. He is known worldwide for his hand-colored albumen photographs. His works are now in the collections of the British Museum, Smithsonian, Getty. Among his usual images, the current work stands out. Forbidden, silenced topic: brothel In Meiji-era Japan, the world of brothels was a highly regulated, but exotic subject for foreigners, rarely depicted in photographs, and covertly.The Horikiri / Yokohama Maganecho district was a notorious "licensed quarter" at the end of the 19th century, visited primarily by foreign travelers, diplomats, and sailors. /

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
cca 1890-1900 Egyiptom, Elephantiné, hajók a Nílus partján, nagyméretű fotó kartonon, feliratozva, 20,5x26 cm, karton: 24,5x33 cm // cca 1890-1900 Egypt, Elephantine, ships on the bank of the Nile, large-size photo on cardboard, 20.5x26 cm, cardboard: 24.5x33 cm
18899.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
cca 1890-1900 Róma, Palatinus-domb, romok, nagyméretű fotó kartonon, 18,5x25,5 cm, karton: 25x33 cm // cca 1890-1900 Rome, Palatine Hill, ruins, large-size photo on cardboard, 18.5x25.5 cm, cardboard: 25x33 cm
18900.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
cca 1910 Erdei táj templommal, cianotípia, kissé foltos, sérült kartonon, 16x11 cm, karton: 25x18 cm
18901.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
cca 1890-1900 Jean Pascal Sébah (1872-1947): "Kasr el-Nil laktanya, Kairó", nagyméretű fotó kartonon, jelzett a fotón, feliratozva, foltos, 21x27 cm/ cca 1890-1900 Jean Pascal Sébah (1872-1947): "Qasr al-Nil / Kasrel-Nil Palace Barracks", large-size photo on board, spotty, 21x27 cm
18902.

cca 1890-1900 Jean Pascal Sébah (1872-1947): "Kasr el-Nil laktanya, Kairó", nagyméretű fotó kartonon, jelzett a fotón, feliratozva, foltos, 21x27 cm/
cca 1890-1900 Jean Pascal Sébah (1872-1947): "Qasr al-Nil / Kasrel-Nil Palace Barracks", large-size photo on board, spotty, 21x27 cm

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Samuel Bourne (1834-1912): India, Old Delhi Kutab minaret / romok Shepherd &amp; Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  Samuel Bourne (1834-1912): India, Old-Delhi mosques and ruins. Shepherd &amp; Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm
18903.

Samuel Bourne (1834-1912): India, Old Delhi Kutab minaret / romok Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

Samuel Bourne (1834-1912): India, Old-Delhi mosques and ruins. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Samuel Bourne (1834-1912): India, Delhi Drama-mecset /Mofi mecset Shepherd &amp; Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  Samuel Bourne (1834-1912): India, Delhi mosques. Shepherd &amp; Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm
18904.

Samuel Bourne (1834-1912): India, Delhi Drama-mecset /Mofi mecset Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

Samuel Bourne (1834-1912): India, Delhi mosques. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF